تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی زیرشاخه های فراوانی دارد که پرگویش ترین نوع زبان ترکی، ترکی استانبولی است . به طور تقریبی هشتاد وسه میلیون نفر در جهان به عنوان زبان اول یا دوم به این زبان صحبت می کنند. اکثر افرادی که از این زبان استفاده می کنند، در ترکیه زندگی می کنند. به دلیل الهام پذیری این زبان از دو زبان فارسی و عربی در سال های دور،  یادگیری این زبان برای ایرانیان تا حدودی آسان تر است.

قبل از اینکه آموزش زبان ترکی استانبولی را آغاز کنید، هدف و انگیزه خود را از آموزش مشخص کنید. زیرا آموزش زبان جدید نیازمندعلاقه، انگیزه و پشتکار است. دلایل متفاوتی برای آموزش زبان ترکی استانبولی وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به دلیل علاقه شخصی

اینکه بتوانید زبان جدید به غیر از زبان مادری بیاموزید بسیار ارزشمند است و شما با شرکت در کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در کنار پشتکار و تلاش می توانید زبان ترکی استانبولی را بیاموزید تا در صورت سفر به این کشور مشکلی در برقراری ارتباط زبانی نداشته باشید، بتوانید فیلم های ترکیه ای را بدون دوبلاژ یا زیرنویس تماشا کنید و کتاب های ترکی را بدون نیاز به ترجمه بخوانید.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به دلیل سفر به ترکیه

توریستی بودن کشور ترکیه از یک طرف و موقعیت جغرافیایی ترکیه و قرار داشتن در نزدیکی ایران از طرف دیگر، این کشور را به گزینه ای مناسب برای سفر ایرانیان تبدیل کرده است. در صورتی که زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید و به این زبان تسلط داشته باشید، قطعا مسافرت دلنشین تر و آسان تری را تجربه خواهید کرد. زیرا شانس برقراری ارتباط مستقیم با مردم کشور ترکیه را خواهید داشت. از طرف دیگر با توجه کمبود وقت در جامعه امروزی و برنامه های متعددی که افراد در زندگی دارد حقیقتا شرکت در کلاس های عمومی قابل تحمل نیست و آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی شاید راحل مناسبی برای شما نیز باشد. با تدریس خصوصی و کلاس های فشرده همراه با آموزش مکالمه تضمینی می توانید در مدت زمان کوتاهی به سطح قابل قبولی از تسلط بر زبان ترکی استانبولی برسید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی

آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی به دلیل اهداف تجاری و کسب و کار

با توجه به وجود مرز های مشترک ایران و ترکیه و وجود مناسبات کسب و کاری بین این دوکشور، ایرانیان زیادی برای تجارت به ترکیه سفر می کنند و قطع به یقین دانستن زبان ترکی استانبولی نه تنها اعتماد به نفس شخص را در انجام تجارت مربوطه افزایش می دهد. بلکه برقراری ارتباط مستقیم بدون نیاز به مترجم در طرف مقابل این حس را القا می کند که شما در کار خود ثابت قدم هستید و نشان دهنده جدیت و معلومات شما است. از آنجایی که شما علاوه بر تسلط به زبان ترکی استانبولی باید اصطلاحات تخصصی کسب و کار خود را نیز یاد بگیرید.

استفاده صحیح از زمان با توجه به حجم کاری زیاد از اولویت های شما به حساب می آید. به همین دلیل استفاده از تدریس خصوصی منطقی ترین تصمیم ممکن است. یکی از پیش داوری هایی که نسبت به تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی وجود دارد، بحث هزینه هاست که در دنیای امروز با توجه به مشغله کاری زیاد افراد و همین طور با در نظر گرفتن هزینه فرصت از دست رفته، سرمایه گذاری برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار بهتر از هزینه کردن برای مترجم جهت برقراری ارتباطات می باشد.

یادگیری زبان ترکی استانبولی به دلیل تحصیل در ترکیه

کشور ترکیه همیشه یکی از گزینه های دانش آموزان یا دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در خارج بوده است که یکی از دلایل آن نزدیکی فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی و مسافتی آن با ایران است. یکی از شرایط پذیرش در دانشگاه ها تسلط به زبان ترکی استانبولی است. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو با کادر مجرب به شما این اطمینان را می دهیم که شما با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی همراه با آموزش تضمینی مکالمه در کمترین زمان ممکن توانایی به دست آوردن مهارت های گفتاری و نوشتاری زبان ترکی استانبولی را خواهید داشت.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در موسسه زبان آموزان پیشرو

تدریس خصوصی زبان یکی از مباحثی است که با توجه به مزایای فراوان آن از قبیل تخصیص زمان مجزا توسط مربی برای ساعات خاص فقط برای زبان آموز، تعیین مکان کلاس توسط زبان آموز، یادگیری در کمترین زمان ممکن با تسلط بیشتر، راندمان و بهره وری بالا در حداقل مدت، تخصیص تمام توجه و انرژی مربی به زبان آموز یکی از عاقلانه ترین تصمیمیاتی است که در جهان ماشینی امروز برای صرفه جویی در انرژی و زمان می توان اتخاذ کرد. در دهه های گذشته با توجه به پیش داوری های اشتباه در مورد هزینه های گزاف تدریس خصوصی، بسیاری از افراد با شنیدن نام تدریس خصوصی این گزینه را رد می کردند. در صورتی که امروزه بسیاری از افراد خواستار یادگیری با کیفیت بالا در مدت زمان کم هستند.

در واقع برگزینی کلاس تدریس خصوصی به نوعی ارزش گذاری شما نسبت به زمان و بیانگر باارزش بودن زمان شماست. تسلط کافی بر زبان و دانستن تمام قواعد و اصول گرامری و نگارشی باعث نمی شود شخص، مدرس خوبی باشد. تسلط بر تکنیک های ارتباطی برای برقراری ارتباط با زبان آموز،داشتن فن بیان خوب، روش شناسی آموزشی، احاطه داشتن به مباحت روانی و بر طرف سازی مانع های روحی زبان آموز جهت نتیجه گیری سریع تر از شروط اصلی است که مدرس زبان باید در مورد آنها مطلع باشد. موسسه زبان آموزان پیشرو در این زمینه با کادر مجرب و کارآزموده، سعی در ارائه خدمات عالی با هزینه های مناسب به زبان آموزان را دارد. شما با برقراری ارتباط با موسسه زبان آموزان پیشرو می توانید نسبت به آگاهی از شرایط و ثبت نام در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی اقدام کنید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *