تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی، با بیش از دو دهه  تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی،آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان ترکی استانبولی یکی از زبان هایی است که امروزه علاقمندان بیشماری در سراسر دنیا به ویژه در منطقه ی خاورمیانه دارد. در کشور ما نیز بسیاری از افراد دوست دارند بر این زبان تسلط داشته باشند و از آن در سفرهای تفریحی، کاری و … که به این کشور دارند، استفاده نمایند.

مجاورت کشور ایران با ترکیه، سکونت برخی از اقوام ترک در کشور ما، تشابه فرهنگی و پر طرفدار بودن موسیقی و ترانه های ترکی در بین ایرانیان را می توان به عنوان برخی از دلایل علاقمندی آنها به یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی در نظر گرفت. در کشور هایی مثل ترکیه، یونان، قبرس، بلغارستان، بخش هایی از عراق و حتی مناطقی از قاره ی اروپا نیز از این زبان برای تکلم و برقراری ارتباطات روزمره ی اجتماعی، سیاسی، بازرگانی و …. استفاده می شود.

با وجود این محبوبیت روز افزون، اگر شما هم به آموختن زبان ترکی علاقه داشته باشید، دلیلی برای تعلل در شروع یادگیری وجود نخواهد داشت و به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه آموزش زبان پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر اقدام کنید. خیلی از افراد برای شروع یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی تردید می کنند و کار امروز را به فردا می اندازند؛ یک علت این موضوع می تواند این باشد که نمیدانند چه روشی برای آنها بهتر است و چه روشی می تواند سریع تر موجب پیشرفت آنها در این زمینه شود و کاربردی و اصولی تر باشد.

یک روز تصمیم می گیرند که خودشان از طریق کتاب های خودآموز و منابع مختلف چاپی و اینترنتی و فایل های آموزشی مطالب را یاد بگیرند، روز بعد به دنبال یک آموزشگاه معتبر برای ثبت نام در کلاس های آموزشی می گردند و روز دیگر نظرشان عوض می شود و می خواهند از جلسات تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی استفاده کنند. واضح است که از طریق هر سه روش می توان یادگیری را شروع کرد؛ اما باید بتوان یک تصمیم قاطعانه گرفت و آن روش انتخابی را ادامه داد.

اگر شما هم در این انتخاب تردید دارید، موسسه زبان آموزان پیشرو یک راهنمایی خوب به شما ارائه می دهد؛

می توانید از خدمات مشاوره رایگان به منظور شرکت در جلسات آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده کنید. شما می توانید از طریق شماره هایی که در این سایت وجود دارد، با ما تماس بگیرید و یا حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید و با کاشناسان ما صحبت کنید. از این طریق به میزان اطلاعات شما افزوده می شود و می توانید بر اساس شرایط،  وقت و بودجه ای که در اختیار دارید، تصمیم بگیرید که در کلاس های عمومی و ترمیک آموزشگاهی شرکت کنید و یا  اینکه از خدمات تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهره ببرید.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی موسسه زبان آموزان پیشرو

موسسه ی زبان آموزان پیشرو با داشتن سوابق و تجربه های کافی در زمینه ی آموزش، یکی از برگزار کنندگان دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد. آنچه در طول سال ها فعالیت ما در این زمینه موجب محبوبیتمان در نزد متقاضیان و زبان آموزان شده است، عبارتند از:

 • همکاری با برجسته ترین و حرفه ای ترین مدرسان خانم و آقا
 • همکاری با اساتید نیتیو و دارای مدارک تحصیلی از معتبر ترین دانشگاه های داخلی و خارجی
 • ارائه ی خدمات مشاوره و تعیین سطح رایگان به کسانی که می خواهند یادگیری زبان را آغاز نمایند.
 • برگزاری کلاس های آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و نیمه فشرده در محیط آموزشگاه یا منزل و محل کار شما
 • امکان دریافت شهریه ها به صورت قسطی ( قابل توافق بین فرد زبان آموز و موسسه )

تدریس خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی بسیار شیرین و گوش نواز است، به خصوص برای افرادی که پدر یا مادرشان اصالت ترک داشته باشند، معمولا بیشتر کلمات و واژگان آشنا خواهد بود. اگر واقعا قصد یادگیری دارید، به جای فکر کردن به اینکه آیا این زبان سخت است و یا چقدر طول می کشد تا به آن مسلط شوید؛ ذهن خود را بر روی یادگیری متمرکز کنید و سعی کنید در جلسات تدریس خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی به میزان کافی تمرکز و حضور ذهن داشته باشید. در این صورت مطمئن باشید که در ازای زمان و هزینه ای که صرف می نمایید، نتیجه ی تلاش خودتان را دریافت خواهید کرد و شرکت در این جلسات برایتان سودمند خواهد بود .

 • اگر به زبان، فرهنگ و موسیقی ترکیه علاقه دارید،
 • اگر می خواهید برای تفریح یا کار و فعالیت تجاری به این کشور بروید و موقعیت شغلی بسیار خوبی را به دست آورید،
 • اگر قصد دارید در دانشگاه های معتبر این کشور ادامه تحصیل دهید،
 • اگر می خواهید برای کسب مدارک معتبر در آزمون های TYS، Yös یا Ales  شرکت کنید،

استفاده از جلسات تدریس خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی را به شما پیشنهاد می نماییم.

ویژگی های کلاس های آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی

 • کلاس های کاملا خصوصی و تک نفره
 • قابل برگزاری در موسسه زبان آموزان پیشرو، منزل یا محل کار زبان آموزان
 • انتخاب یکی از مدرسان( آقا یا خانم ) توسط شخص متقاضی آموزش
 • تعیین ساعت و محل تشکیل کلاس به صورت توافقی
 • امکان تغییر مدرس تا جلسه ی سوم آموزش ( در صورت عدم رضایت زبان آموز از ایشان )
 • تشکیل کلاس های آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی در شهرهای تهران و کرج
برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *