تدریس خصوصی زبان برای آزمون تافل

تدریس خصوصی تافل توسط موسسه زبان آموزان پیشرو با بیش از ۱۸ سال سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس بصورت تضمینی.اگر شما هم به زبان انگلیسی علاقه دارید، حتما می دانید که دو مدرک معتبر آیلتس و تافل از جمله مدارک مهم این زبان هستند که با کسب آنها می توانید در زمینه های مختلف تحصیلی و کاری موفق تر عمل کنید. اگر در اینترنت تحقیق نمایید، تبلیغات گسترده ای را از جانب آموزشگاه ها، موسسات و مدرسان مختلف مشاهده خواهید کرد که قبولی شما را در آزمون تافل تضمین کرده اند، اما چگونه می توان به آنها اعتماد کرد و برای موفقیت در این آزمون چه کار باید کرد؟

ما به عنوان یکی از آموزشگاه های فعال در خصوص تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب یک آموزشگاه یا کلاس اموزشی در مورد هدف خود به خوبی فکر کنید. اگر هدف شما قبولی در آزمون TOEFL باشد، بنابراین لازم است تا برنامه ریزی و متد آموزشی ویژه ای برای آن داشته باشید و از کتاب ها و منابع آموزشی معتبر برای یادگیری استفاده نمایید. اما سوال اصلی اینجاست که تا چه اندازهاین منابع مفید آموزشی را می شناسید و تا چه حد در مورد ماهیت آزمون تافل اطلاعات دارید؟

تافل چیست؟

 Test of English as a Foreign Language یا TOEFL به عنوان یک آزمون آکادمیک و معتبر جهانی میزان مهارت افراد را در درک و صحبت کردن به زبان انگلیسی با لهجه ی آمریکایی ارزیابی می نماید؛ بنابراین کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست می توانند با شرکت در این آزمون میزان توانایی خود را در به کارگیری این زبان بسنجند.  تافل دارای محبوبیت جهانی به ویژه در کشورهای آمریکا و کانادا می باشد و از جمله برخی کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تحصیل در کالج، دانشگاه هاو موسسات آموزشی کشورهای انگلیسی زبان ( استرالیا، انگلستان، آمریکا و کانادا )
  • مهاجرت های کاری واستخدام در موسسات و شرکت های دولتی

آزمون تافل در دو نوع کتبی  (PBT) و کامپیوتری (CBT جهت سنجش و بررسی چهار مهارت اصلی هر فرد؛ یعنی نوشتار، گفتار، شنیدار و درک مطلب برگزار می گردد و  موسسه ی ما برای تقویت هر چهار مهارت لازم در TOEFL، برنامه ریزی دقیقی به شما ارائه خواهد داد. هم چنین در طول دوره ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای قبولی در تافل، نمونه هایی از آزمون های قبلی writing و Speaking به شما ارائه خواهد شد تا ببیشتر با ساختار و ماهیت سوال ها آشنا شوید.

تدریس خصوصی تافل

آموزش خصوصی برای کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون تافل زبان انگلیسی

امروزه بیشتر افراد به ویژه شاغلین و دانشجویان، به خاطر مشغله های زیاد و کمبود وقت شرکت در کلاس های خصوصی را نسبت به ثبت نام در دوره های ترمیک آموزشگاه ها ترجیح می دهند. البته به جز صرفه جویی در وقت، مورد دیگری نیز وجود دارد که باعث افزایش این استقبال شده است و آن هم، افزایش کیفیت تدریس در این گونه کلاس ها می باشد.

علاوه بر کلاس های حضوری آموزشگاه ها می توانید از شیوه ی آموزش  و تدریس خصوص تافل استفاده نمایید. این کلاس ها معمولا به صورت یک نفره در منزل یا محل کار شما برگزار می شوند و از لحاظ شرایط تشکیل کلاس مثل ( روز و ساعت، تعداد جلسات، انتخاب استاد و … ) بسیار راحت تر از کلاس های آموزشگاهی هستند، زیرا شما تابع صد در صد قوانین آن موسسه نخواهید بود و بسیاری از موارد با توافق و نظر شما و بر اساس شرایط شخص زبان آموز تعیین می گردد؛ بنابراین در هر زمانی که شما راحت تر باشید می توانیم کلاس ها را برگزار کنیم.

ماهیت دوره های تدریس خصوصی تافل به صورت فشرده می باشد؛ زیرا هدف این است که بتوان در مدت زمانی مطلوب با بهترین کیفیت مطالب را آموزش داد و به ویژه بر روی میزان تسلط مکالمه ی فرد بر زبان انگلیسی دقت ویژه ای داشت و با این سیستم مدت زمان یادگیری بسیار کوتاه تر از شرکت در دوره های ترمیک آموزشگاهی خواهد شد.

معمولا پس از مدتی که از شروع کلاس های تدریس خصوصی زبان برای آزمون تافل، بگذرد قادر خواهید بود تا به صورت روان و قابل قبولی به زبان انگلیسی صحبت کنید. بنا بر خواسته ی شما می توانیم با مدرسان خانم هماهنگ نماییم تا مسئولیت آموزش را بر عهده بگیرند. بدیهی است که تمام مدرسان و اساتیدی که موسسه زبان آموزان پیشرو با آن ها همکاری می نماید دارای تحصیلات عالیه، رزومه ی مطلوب، مدارک معتبر زبان و همچنین تجربه های کافی در زمینه ی تدریس هستند که می توانند کسب نمرات برتر در آزمون تافل را تضمین کنند. پس اگر به دنبال یادگیری تخصصی هستید، پیشنهاد می کنیم با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که امکان تدریس خصوصی زبان برای آزمون تافل در استان تهران و شهر کرج مقدور می باشد.

برچسب ها : ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *