تدریس خصوصی آمادگی در آزمون تافل

تدریس خصوصی تافل بصورت تضمینی توسط موسسه زبان آموزان پیشرو با بیش از 20 سال سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس بصورت تضمینی.اگر شما هم به زبان انگلیسی علاقه دارید، حتما می دانید که دو مدرک معتبر آیلتس و تافل از جمله مدارک مهم این زبان هستند که با کسب آنها می توانید در زمینه های مختلف تحصیلی و کاری موفق تر عمل کنید.

چرا لازم است زبان انگلیسی یاد بگیرید

زبان انگلیسی به عنوان  مطرح ترین زبان بین المللی امروزه در همه رسانه ها، کتب، شبکه ها و فضای مجازی در سطح جهانی استفاده می شود. برای استفاده بیشتر و بهینه تر از رسانه ها و منابع اطلاعاتی لازم است که هر فرد، فارغ از شغل و تحصیلات و سن، با زبان بین المللی آشنایی کافی داشته باشد. بدون آشنایی با زبان انگلیسی، به عنوان زبان دوم، شما از بخش عظیمی از دنیای وسیع اطلاعات محروم خواهید ماند.

دانشجویان، محققان،  پژوهشگران، اساتید و مدرسان دانشگاه ، برای دسترسی به منابع علمی روز دنیا لازم است که به  زبان انگلیسی در حد ترجمه تخصصی رشته خود مسلط باشند تا  با مطالعه مقالات و منابع علمی، سطح دانش آن ها همواره در حد مطلوبی باقی بماند و برای جمع آوری و به یادسپاری اطلاعات به زبان بین المللی با مشکل مواجه نشوند.

تاجران و کسبه ای که در سفرهای خارجی به کسب و کار می پردازند و با افرادی از سراسر دنیا در ارتباط هستند، لازم است که به زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی مسلط باشند و مکالمه در موارد عمومی، تجاری و کاری را به خوبی فرا گیرند.

هموطنانی که قصد سفر یا مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند نیز، ضروری است که با زبان انگلیسی آشنایی کافی داشته باشند و مهارت استفاده از این زبان را در موارد مکالمه ، خواندن ، شنیدن و نوشتن داشته باشند.

تدریس خصوصی تافل

آزمون تافل

آزمون تافل که نامش سر واژگان عبارت Test of English as a Foreign Language  است، اولین بار در سال  1964 از سوی مؤسسه  ETS  برگزار شد. این آزمون هم اکنون در دو نوع دفترچه ای و اینترنتی ارائه می شود و در صد و سی کشور جهان برگزار می شود. البته نوع دفترچه ای و کاغذی آن (PBT)  تقریبا منسوخ شده و تنها در کشورهایی اجرا می شود که امکانات لازم برای برگزاری آزمون به صورت اینترنتی را ندارند. در ایران آزمون تافل به صورت اینترنتی IBT  برگزار می شود.

در آزمون تافل چهار مهارت اصلی زبان یعنی Writing, Reading, Speaking , Listening  مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد. نمره آزمون تافل از 0 تا 120 و مدت زمان آن حدود چهار ساعت است.

شرکت در آزمون تافل، راهی مناسب برای کسب اطمینان از تسلط شما به زبان انگلیسی در مهارت های چهارگانه زبان است.

تدریس خصوصی تافل تضمینی

برای قبولی  در آزمون تافل نیاز به شرکت در کلاس های آمادگی دارید. شرکت در کلاس های آزمون تافل یکی از راه های ارتقای مهارت های زبانی شما است. اما اگر وقت و شرایط شما مناسب حضور در کلاس های عمومی نیست، یا اگر مایل هستید دوره آمادگی را با سرعت و کیفیت بیشتری طی کنید، اگر برایتان مهم است که تمرکز مدرس تنها به روی آموزش شما باشد، ما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل تضمینی را به شما توصیه می کنیم.

تدریس خصوصی آمادگی در آزمون تافل تضمینی

آمادگی کامل برای شرکت در آزمون تافل

دوره های تدریس خصوصی آمادگی آزمون تافل، در موسسه زبان آموزان پیشرو با توجه به شرایط و برنامه های شما تنظیم می شود. این دوره ها با همکاری برترین اساتید و مدرسان زبان انگلیسی خانم و آقا و با تمرکز روی آموزش یک زبان آموز برگزار می شود. با شرکت در دوره های تدریس خصوصی تافل تضمینی، با اعتماد به نفس و اطمینان از تسلط خود بر مهارت های چهارگانه زبان، یعنی شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن، در آزمون تافل شرکت کنید.

خدمات موسسه زبان آموزان پیشرو به داوطلبان شرکت در آزمون تافل

مؤسسه زبان آموزان پیشرو در راستای آموزش متناسب با شرایط شما زبان آموزان عزیز و داوطلبان شرکت در آزمون تافل ، خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

–  هزینه دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی  و شهریه کلاس های تدریس خصوصی تافل تضمینی ، با توجه به شرایط مالی شما تا 9 قسط نیز قابل پرداخت است.

– امکان انتخاب مدرس خانم برای زبان آموزان خانم وجود دارد.

– امکان جایگزینی مدرس در صورت نارضایتی شما، بدون دریافت هزینه اضافی، وجود دارد.

– شهریه  کلاس های تدریس خصوصی تافل تضمینی، چه در صورت برگزاری در آموزشگاه و چه در منزل یا محل مورد نظر شما، یکسان خواهد بود.

– حضور یک همراه در کلاس خصوصی، بدون دریافت هزینه اضافی، بلا مانع است.

برای کسب اطلاعات بیشتردر زمینه هزینه ها و نحوه ثبت نام، با شماره های مؤسسه تماس بگیرید.

برچسب ها : ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *