تدریس خصوصی زبان سوئدی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان سوئدی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان سوئدی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان سوئدی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.تدریس خصوصی زبان سوئدی

همانطور که  عرض کردیم یکی از خدمات موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو تدریس خصوصی زبان سوئدی است. ابتدا لازم است که از اهمیت یادگیری زبان سوئدی برای شما بگوییم.

چرا زبان سوئدی را بلد باشیم؟

4 دلیل مهم برای یادگیری و تدریس خصوصی زبان سوئدی

می خواهی یک زبان خارجی یاد بگیری اما نمی دانی کدام زبان را انتخاب کنی!؟ بسیار خوب دوست عزیز! به دنبال جمعیت نرید! شما متفاوت باشید و یک زبان دیگر یاد بگیرید.

چیه!

مطمئن نیستید!؟

پس اجازه بدید به شما بگوییم که چرا زبان سوئدی ارزش یاد گرفتن دارد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان سوئدی

دلیل اول: زبان سوئدی با داشتن یک معلم خصوصی، یادگیری خیلی آسانی دارد

البته برای کسانی که با زبان انگلیسی آشنا هستند یادگیری زبان سوئدی بسیار و بسیار آسان خواهد بود، زیرا زبان سوئدی شباهت های زیادی به زبان انگلیسی در قواعد، لغات و نحو دارد.

دلیل دوم: زبان سوئدی شاه کلیدی برای زبان های اسکاندیناوی است

زبان سوئدی یکی از پر متکلم ترین زبان های اسکاندیناوی است که زبان مادری بیش از 10 میلیون نفر در فنلاند و سوئد است. اما زیبایی واقعی یادگیری زبان سوئدی همان دری است که به روی زبان های اسکاندیناوی باز می کند و شما درکی از زبان های مثل دانمارکی و نروژی را هم خواهید داشت.

دلیل سوم: سوئد یکی از ایدآل ترین کشور ها برای گرفتن تابعیت

خدمات سلامت و آموزش در سوئد رایگان است. سوئد یکی از جوامع پیشرفته در جهان را دارد و حیرت آور نیست که این کشور در رنکینگ یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در دنیا قرار گرفته است. طبیعت و جاذبه های گردشگری زیادی هم دارد و به سبب داشتن دریاچه ها و جنگل های بی نظیر در نقشه های گردشگری بین المللی جای گرفته است.

دلیل چهارم: نفوذ به فرهنگ عمیق سوئدی

اگر فرصت ملاقات سوئد را داشته باشید یا برای مدتی در آن جا مشغول کار و یا تحصیل باشید مشتاق یادگرفتن زبان سوئدی می شوید. صحبت کردن به زبان انگلیسی در کشوری مثل سوئد شما را از فرهنگ آن کشور آگاه نمی سازد و یک بینش سطحی خواهید داشت.

چگونه زبان سوئدی یاد بگیریم؟

برای یادگیری زبان روش های متفاوتی وجود دارد:

  • یادگیری زبان سوئدی به روش خودآموز
  • یادگیری زبان سوئدی با معلم خصوصی

روش اول یکی از پر طرفدارترین استراتژی یادگیری زبان سوئدی است، ولی برای افرادی که تا به حال زبان دیگری مثلا انگلیسی یاد نگرفته اند سخت خواهد بود. زبان شناسان ثابت کرده اند افرادی که یک زبان دیگر را جز زبان مادری یاد گرفته اند در یادگیری زبان سوم موفق تر خواهند بود.

اما اگر شما جز افرادی هستید که زبان سوئدی اولین زبانی هست که بعد از زبان مادری یاد می گیرید، یادگیری زبان سوئدی به روش خودآموز چندان موفقیت آمیز نخواهد بود. بنابرین پیشنهاد ما شرکت در کلاس خصوصی زبان سوئدی است.

مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی چیست؟

دومین و موفقت آمیز ترین روش یادگیری زبان سوئدی داشتن یک نفر راهنما یا معلم خصوصی است که به زبان سوئدی مسلط باشد. این روش سالیان درازی است که در تدریس زبان سوئدی کاربرد دارد. در زیر به برخی از مزیت های آموزش خصوصی مکالمه زبان سوئدی اشاره می کنیم:

  • بازدهی سریع

ناگفته پیداست و بار ها برای شما تجربه شده است. تصور کنید در یک سفر تفریحی به شهری رسیده اید که می خواهید از آن جا گذر کرده و به شهر بعدی حرکت کنید. داشتن یک راهنما همیشه جواب داده است. در یادگیری یک علم یا یک زبان نیز داشتن راهنما همیشه مفید است.

  • یادگیری اصولی

تلفظ صحیح واژگان، آشنایی به قواعد زبان، پرهیز از به کاربردن اشتباهات رایج، همه و همه از ثمره های داشتن یک معلم خصوصی زبان سوئدی است.

  • یادگیری و ارزیابی مداوم

داشتن یک معلم همیشه به برنامه یادگیری شما نظم می دهد. ارزیابی مستمر و رفع اشکالات یادگیری را موثر می کند. در تدریس خصوصی زبان سوئدی و آموزش خصوصی مکالمه معلم زبان فرایند یادگیری را مشخص می کند، همچنین اهم و مهم را نیز تشخیص می دهد و برای شما تعیین می کند.

البته این موارد تنها بخش خیلی کوچکی از مزایای تدریس خصوصی زبان سوئدی است؛ اگر شما هم دلایلی دارید دربخش نظرات برای کاربران بگویید.

در بهترین موسسه آموزش زبان با بهترین معلم های خصوصی زبان سوئدی آشنا بشید

شاید تصور کنید در ایران به اندازه ی زبان های فرانسوی و انگلیسی معلم و آموزشگاه وجود ندارد. کاملا تصور نادرستی دارید. دانستن این واقعیت که ما در موسسه آموزشی زبان پیشرو بهترین و کارآمد ترین مدرسان زبان سوئدی را گرد هم آوردیم؛ شما را بسی خوش حال می کند. بنابرین همین الان می توانید از خدمات تدریس خصوصی زبان سوئدی بهمراه آموزش خصوصی مکالمه تضمینی بهرمند شوید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *