تدریس خصوصی زبان سوئدی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان سوئدی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان سوئدی،آموزش خصوصی مکالمه زبان سوئدی در منزل،محل کار و یا موسسه ما. تعداد علاقمندان یادگیری زبان سوئدی روز به روز در حال افزایش است و به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا به عنوان یکی دیگر از سری مقالات سایت موسسه زبان آموزان پیشرو، مطلبی در خصوص این زبان برای بازدیدکنندگان محترم منتشر کنیم تا بلکه بتوانیم راهنمای آن دسته از عزیزانی باشیم که می خواهند آموزش زبان سوئدی را آغاز کنند، اما نمی دانند که چگونه یک راه و روش مناسب برای این کار انتخاب نمایند. ابتدا لازم است که کمی در مورد این زبان بدانید:

زبان سوئدی، از شاخه ی زبان های هند و اروپایی است و در کشورهایی مثل سوئد، فنلاند، برخی از مناطق ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، کانادا  و … برای برقراری ارتباطات روزمره، اجتماعی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد کسانی که در کل جهان از آن برای تکلم استفاده می کنند، حدودا نه میلیون نفر می باشند. سوئدی به عنوان یک زبان North Germanic اشتراکات زیادی با دانمارکی و نروژی دارد و اگر تا حدود کمی نیز به این زبان ها مسلط باشید، یادگیری سوئدی برایتان آسان تر خواهد شد؛ به این ترتیب که تلفظ و آوای بسیاری از کلمات به گوش شما آشناست و با کمی دقت می توانید منظور فرد متقابل را متوجه شوید، اما اگر اصلا با این زبان ها آشنایی نداشته باشید، چطور؟ آیا فرآیند یادگیری زبان سوئدی برای شما بسیار سخت می شود؟

طبیعی است که به علت تازگی و جدید بودن مفاهیم، ساختار  جمله بندی ها، کلمات متنوع و متفاوت بودن لهجه نسبت به فارسی یادگیری یک زبان اروپایی سخت خواهد بود و نیازمند همت و پشتکار زیادی است اما حداقل برای کسانی که با انگلیسی آشنایی دارند و یک بار تجربه ی یادگیری را داشته اند، این کار آسان تر خواهد شد. برخی از متقاضیان آموزش زبان سوئدی که به ما مراجعه می کنند، از ما می پرسند که تسلط به انگلیسی تا چه حد موجب سهولت روند فراگیری سوئدی خواهد شد و تنها پاسخ ما به آنها این است که ” همه چیز بستگی به خودتان دارد “. شما از راهنمایی و آموزش های با کیفیت و حرفه ای توسط اساتید مجرب آموزشگاه ما بهره مند می شوید اما سرعت و کیفیت یادگیری زبان سوئدی بستگی به میزان دقت، تلاش و تمرین خودتان خواهد داشت.

تدریس خصوصی زبان سوئدی

آموزش خصوصی زبان سوئدی

شما با هر هدفی که می خواهید زبان سوئدی را یاد بگیرید، باید بدانید که بهترین کار ممکن را انجام می دهید. هرچند که در این کشور نیز زبان انگلیسی شناخته شده است و برای برقراری ارتباطات به کار می رود اما همانطور که بارها به این موضوع اشاره داشته ایم، اینکه بتوانید به زبان بومی و رسمی یک سرزمین صحبت کنید یک مزیت بزرگ محسوب می شود. پس یادگیری و آموزش خصوصی زبان سوئدی برای کسانی که با هدف سفرهای تفریحی و کاری، ادامه تحصیل، مهاجرت و اقامت این کشور را انتخاب کرده اند، به شدت ضروری است.

یکی از مناسب ترین و محبوب ترین روش های یادگیری،  استفاده از کلاس های تدریس خصوصی می باشد. موسسه زبان آموزان پیشرو آماده ی برگزاری این کلاس ها در منزل و یا محل کار شماست. همچنین می توانید در محیط موسسه ی ما نیز از این کلاس ها بهره مند شوید. انعطاف پذیری بسیار در تعیین محل برگزاری جلسات، ساعات و روزها و هم چنین انتخاب مدرس خانم  یا آقا از جمله مهم ترین ویژگی های جلسات آموزش خصوصی زبان سوئدی می باشد.

تدریس خصوصی مکالمه زبان سوئدی

قبل از شروع فراگیری یک زبان بهتر است تا در مورد آن اطلاعات کافی به دست آورید و هدف خود را از این یادگیری مشخص کنید. شما تا چه حد در مورد زبان سوئدی اگاهی دارید؟ با توجه به اینکه در ایران تعداد مراکزی که آموزش این زبان را ارائه می دهند، تقریبا محدود است؛ ایا می دانید که کدام روش آموزشی می تواند در مدت زمانی مشخص و طبق یک برنامه ریزی شما را به هدفتان نزدیک کند به گونه ای که بتوانید بر مکالمه زبان سوئدی مسلط شوید؟

چند نکته در مورد این زبان :

  • گرامر این زبان تا حدود زیادی به انگلیسی شباهت دارد، یعنی از لحاظ ساختار، ترکیب بندی، افعال و جمله ها آنقدر ها هم سخت نیست و با اندکی توجه و دقت و تمرین خواهید توانست بر آن مسلط شوید.
  • در تلفظ کلمات و واژگان برخی از زبان ها لازم است که از تن و آهنگ صدایتان استفاده کنید. یعنی زیر و بم بودن صدا تاثیر زیادی در تلفظ دارد. زبان سوئدی نیز همانند چینی، چنین ویژگی ای دارد که مدرسان مجرب ما نهایت سعی خود را در ارائه ی آموزش های لازم در قالب کلاس های تدریس خصوصی مکالمه سوئدی به کار خواهند گرفت تا شما بتوانید در مدت زمان ایده آل به تسلط بر مکالمه دست یابید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان سوئدی

موسسه زبان آموزان پیشرو با برخورداری از سوابق و تجربه های درخشان در زمینه ی آموزش، همکاری با برجسته ترین استاتید، برگزار کننده دوره های تدریس خصوصی زبان سوئدی می باشد. برای کسب اطلاعات کافی در خصوص نحوه ی برگزاری کلاس های مکالمه زبان سوئدی، آمادگی برای شرکت در آزمون سفارت و …  می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس حاصل نمایید.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *