تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.اولین زبانی که انسان ها یاد می گیرند و قادر هستند به بهترین شکل ممکن آن را تکلم کنند زبان مادریشان است و این مادر است که اولین بار زبان آن کشور را به نوزاد خود یاد می دهد. زبان دومی که برخی از افراد بر می گزینند زبانی است که خودشان آن را می آموزند، ولی نمی توانند مثل زبان مادری به بهترین شکل ممکن آن را تکلم کنند.

 تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

چرا زبان اسپانیایی؟

در حال حاضر در حدود 400 میلیون نفر از مردم جهان در 24 کشور مختلف(21 کشور زبان رسمی) به زبان اسپانیایی صحبت می کنند، این افراد در کشور اسپانیا، کوبا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، و بخش هایی از ایالات متحده زندگی می کنند.
زبان اسپانیایی بعد از زبان انگلیسی و چینی، رتبه سوم جهانی را به خود اختصاص داده است. تعداد افرادی که زبان اسپانیایی را به صورت حرفه ای صحبت می کنند حدود 329 میلیون نفر است.
این اطلاعات بیانگر اهمیت آموزش زبان اسپانیایی است.

آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

4 دلیل برای یادگیری و آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

1- زبان دوم در ایالات متحده آمریکاست:

زبان اسپانیایی در ایالات متحده با سرعت هر چه بیشتر در حال رشد است. و این به دلیل وجود جریان ثابت مهاجرت از آمریکای لاتین و افزایش اسپانیایی هاست.
براساس گزارش مرکز تحقیقات پیو، تعداد افرادی که زبان اولشان اسپانیایی است و ساکن ایالات متحده اند، حدوداً 37.6 میلیون نفر تخمین شده است و انتظار می رود که جمعیت آمریکای لاتین تا سال 2060 به 128.8 میلیون نفر برسد. در این  صورت ایالات متحده، بزرگترین کشور اسپانیایی زبان، خواهد شد.

2- اضافه کردن زبان اسپانیایی در رزومه کاری خود:

با وجود انبوه جمعیت اسپانیایی زبان در ایالات متحده و رونق اقتصادی در کشورهای لاتین، کارفرمایان نیاز مبرم به مترجم های اسپانیایی زبان دارند و همچنین در کشورهایی مانند ایالات متحده تقاضا برای سخنران های اسپانیایی زبان، در زمینه پرستاری، مدیریت ساخت و ساز، رسانه و…. وجود دارد. بنابراین از طریق مترجمی، سخنوری زبان اسپانیایی می توانید درآمد خوبی داشته باشید. اما ابتدا نیاز دارید این زبان را یاد بگیرید، این مورد یکی از دلایل نیاز به استفاده از آموزش و تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی است.

3- برای لذت بردن از بهترین مقصدهای گردشگری در جهان:

کشورهایی که زبان رسمی آن ها اسپانیایی است یکی از زیباترین اماکن توریستی در جهان اند.
بنابراین تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، به شما کمک می کند که بتوانید در این مکان های توریستی ارتباط خوبی برقرار کنید و در مورد فرهنگ و تاریخ شهرهای آمریکای لاتین اطلاعاتی کسب کنید.

4- سهولت یادگیری این زبان در مقایسه با زبان های دیگر:

زبان اسپانیایی از لحاظ تلفظ و گرامر نسبت به زبان های فرانسه و چینی آسان تر است. بیشتر کلمات اسپانیایی شبیه به زبان انگلیسی اند. بنابراین اگر شما جزء کسانی باشید که به زبان انگلیسی مسلطید، به راحتی می توانید زبان اسپانیایی را در کمترین زمان ممکن بیاموزید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

اگر در موسسه زبان آموزان پیشرو مشغول یادگیری  زبان اسپانیایی باشید قطعا به زبان اسپانیایی مسلط خواهید شد. موسسه زبان آموزان پیشرو یکی از بهترین موسسات زبان در پایتخت ایران است.
در این موسسه ، اساتید مجرب و حرفه ای وجود دارند که با استفاده از ترکیبی از تمرینات و ابزارهای موجود در اینترنت و…، روش های متنوع آموزشی و همچنین روش های کسب مهارت سخنوری و افزایش قدرت بیان به زبان اسپانیایی را به شما آموزش می دهند.
بنابراین اختیار با شماست که بخواهید زبان اسپانیایی  را در کدام موسسه زبان، یاد بگیرید. آموزش خصوصی زبان اسپانیایی بهمراه 35 جلسه آموزش مکالمه تضمینی در موسسه زبان آموزان پیشرو ، ترکیبی از مؤثرترین جنبه های یادگیری زبان است.
به کمک تدریس خصوصی زبان اسپانیایی ، شما زبان آموزان یاد می گیرید که چگونه در زمینه های مختلف(خرید، خوردن در رستوران و…) و خارج از کلاس درس به زبان اسپانیایی  صحبت کنید.
یادگیری درموسسه زبان آموزان پیشرو به گونه ای است که تجربه ی عملی سخن گفتن به زبان اسپانیایی را نیز به شما یاد می دهند و زمانی که شما این تجربه های عملی را بدست آورید سریع تر می خواهید در اجتماع با اسپانیایی زبان ها، گفتگو کنید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *