تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی،آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه

آیا شما هم به زبان اسپانیایی علاقه دارید؟

اگر این گونه هست، حتما دلتان می خواهد که خیلی سریع بتوانید به این زبان صحبت کنید، اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ در هر شرایطی که باشید، موسسه زبان آموزان پیشرو شما را به هدف و رویایتان خواهد رساند. حتی اگر هیچ دانش قبلی در این مورد نداشته باشید، فقط کافی است که با ما همکاری کنید و طبق برنامه ای که به شما ارائه خواهیم داد عمل نمایید تا بتوانید در مدت زمانی مشخص به این زبان زیبا و خوش آهنگ صحبت کنید، ترانه ها و اهنگ های منتشر شده ی اسپانیایی را گوش بدهید و متوجه ی مفهوم آن ها شوید و همچنین اگر قصد سفرهای کاری و تفریحی یا ادامه ی تحصیل و یا مهاجرت به کشورهایی را دارید که به این زبان تکلم می کنند، دغدغه ای بابت مکالمه نداشته باشید.

پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزش و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی است. اگر اطلاعات دقیقی در مورد این شیوه ی یادگیری ندارید، کارشناسان ما راهنمای شما هستند؛ پس هر چه سریع تر با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

تا چه حد در مورد این زبان اطلاعات دارید؟

  • اسپانیایی با دارا بودن تعداد زیادی از گویشوران، در بیش از بیست و دو کشور جهان نظیر اسپانیا، آمریکا، ونزوئلا، مکزیک، شیلی، آرژانتین، کوبا، اکوادور، پرو، کلمبیا، بولیوی، پاراگوئه، اروگوئه و … مورد استفاده قرار می گیرد.
  • به عنوان یکی از مهم ترین زبان ها در صنعت توریسم و گردشگری شناخته شده است.
  • این زبان یکی از زیباترین و گوش نواز ترین گویش و تلفظ ها را دارا است که اگر با آن آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم که یک آهنگ اسپانیایی گوش دهید؛ قطعا جذب آن خواهید شد.
  • با تسلط بر زبان اسپانیایی می توانید موقعیت های شغلی و تحصیلی فراوانی را در کشورهای نامبرده جستجو نمایید.
  • هم چنین شمار کسانی که توانسته اند با یادگیری مکالمه اسپانیایی در کشور خودمان فرصت های شغلی خوبی را برای خود ایجاد نمایند، کم نیست و چرا شما یکی از این افراد نباشید؟

با توجه به مواردی که ذکر شد، عاقلانه است اگر به استفاده از جلسات آموزش خصوصی زبان اسپانیایی موسسه زبان آموزان پیشرو بیندیشید.

تدریس و آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

یادگیری و تسلط بر مکالمه این زبان برای شما چه منفعتی خواهد داشت؟

  • واضح است که اگر زمانی به هر دلیلی به کشورهای اسپانیایی زبان سفر کنید، مشکلی در برقراری ارتباط نخواهید داشت.
  • اگر شغل شما به نوعی با بازرگانی و بازاریابی مرتبط باشد و با سایر صاحبان کسب و کار در این کشور ارتباط داشته باشید، تسلط بر مکالمه و مکاتبه برای شما ضروری است ( موسسه زبان آموزان پیشرو در این خصوص پکیج ویژه ای را در نظر گرفته است که تاجران، مدیران و کارمندان و …. می توانند از دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی در محل کار خود بهره مند شوند و به این شیوه مهارت های خود را ارتقا بدهند. )
  • اگر از دانشگاه های این کشور پذیرش تحصیلی گرفته اید، شک نکنید که شرکت در دوره های آموزشی ما به سود شماست.
  • در صورتی که می خواهید در آزمون سفارت اسپانیا و سایر آزمون های رسمی این زبان مثل DELE شرکت کنید و مدارک معتبر دریافت کنید، یکی از مهارت هایی که باید داشته باشید توانایی مکالمه است که به میزان قابل توجهی در این آزمون ها مورد ارزیابی قرار می گیرد و سنجیده می شود.
  • بسیاری از افرادی که به موسسه ی ما مراجعه می کنند، کسانی هستند که می خواهند این مدارک معتبر را دریافت کنند. دیپلم رسمی و یا مدرک زبان اسپانیایی مورد تایید سفارت این کشور در ایران، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی مرتبط با کار در اسپانیا می باشد و به همین دلیل اخذ این مدارک از مهم ترین اهداف زبان آموزان است. ما در دوره های آموزش و تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی برنامه ی ویژه ای برای تحقق هدف این عزیزان در نظر گرفته ایم که برای عملی شدن این برنامه فقط و فقط به پشتکار و جدیت و همکاری خود این اشخاص نیاز می باشد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

اگر می خواهید هر چه سریع تر به قواعد گرامری، اصطلاحات و مکالمه زبان اسپانیایی مسلط شوید، یکی از مناسب ترین و منصفانه ترین راه هایی که می توانیم به شما معرفی نماییم شرکت در جلسات تدریس خصوصی است. البته موسسه زبان آموزان پیشرو جلسات عمومی ترمیک را نیز برگزار می کند اما اگر به دنبال کیفیت بیشتر هستید و می خواهید به صورت تک نفره و با تمرکز بیشتر از خدمات آموزشی در منزل یا محل کار خود بهره مند شوید، آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی را فراموش نکنید.

برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *