تدریس خصوصی زبان روسی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان روسی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان روسی،آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان روسی به عنوان زبان رسمی در کشورهایی مثل روسیه، اوکراین، بلاروس و … مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر واژگان و کلمات اصلی آن تشابه زیادی با لاتین دارند، همچنین زمانی که نسبت به آن اطلاعات بیشتری به دست آورید، متوجه می شوید که دارای اشتراکاتی با سایر زبان های اروپایی نیز می باشد.

از آن جایی که الفبا و شکل نوشتاری آن ها متفاوت از زبان های اروپایی است، معمولا در نگاه اول درک آن برای بسیاری از افراد سخت به نظر می آید، اما بعد از مدتی که از شروع یادگیری و آموزش زبان روسی بگذرد، شما به این ساختار عادت خواهید کرد. در واقع شروع کردن همیشه سخت است ولی بعد از اینکه در مسیر یادگیری قرار بگیرید، خواهید دید که به مرور زمان هر چه بیشتر می آموزید، همزمان با افزایش معلومات، علاقه تان نیز بیشتر می شود و دیگر مفاهیم و اصطلاحات و ساختار زبان روسی آن قدر ها هم سخت به نظر نخواهد آمد.

اگر تا به حال از کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی استفاده نکرده اید، حتما این روش را امتحان کنید؛ زیرا سازگاری و هماهنگی بیشتری با زندگی های پر مشغله ی امروزی دارد و افراد بدون محدودیت سنی از هر طبقه ی اجتماعی و اقتصادی، با هر شغلی و شرایطی که باشند می توانند از این خدمات استفاده کنند؛ بنابراین اگر تصمیم خود را گرفته اید، وقت را هدر ندهید و سعی کنید با یادگیری یک زبان جدید تغییرات مثبتی را در زندگی خود به وجود آورید. آموزش مکالمه زبان روسی را دنبال کنید؛ زیرا قطعا هر دانشی که به آن مسلط باشید، روزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و یادگیری زبان جدید نیز تاثیر زیادی بر زندگی کاری، تحصیلی و اجتماعی شما خواهد گذاشت.

تدریس خصوصی زبان روسی

آموزش خصوصی زبان روسی

بدیهی است که توانایی صحبت کردن به زبان مادری هر کشوری یک امتیاز بزرگ محسوب می شود و در خیلی از موارد می تواند برایتان راه گشا باشد. اگر مهاجرت، مسافرت و یا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور  روسیه و یا سایر کشورهایی که به این زبان تکلم می کنند را دارید، اگر از زمان کمی برخوردارید و باید هر چه سریع تر بتوانید به قواعد گرامری، اصطلاحات و مکالمه زبان روسی مسلط شوید؛ بهترین و با کیفیت ترین روش پیشنهادی موسسه زبان آموزان پیشرو برای شما،  شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان روسی می باشد

تدریس خصوصی مکالمه زبان روسی

موسسه زبان آموزان پیشرو به تمامی کسانی که می خواهند در مدت زمان مشخصی به سطح قابل توجهی از مهارت و دانش در مورد زبان روسی دست یابند، دوره های آموزش خصوصی را پیشنهاد می نماید. در این جلسات استاد مربوطه به طور کامل بر روی تقویت چهار مهارت اصلی شما یعنی گفتاری، شنیداری، خواندن و صحبت کردن تمرکز خواهد کرد و عمده ی آموزش ها مکالمه محور خواهد بود.

ویژگی های این جلسات آموزشی به گونه ای است که شما اگر دانشجو باشید و یا شاغل باشید و از وقت کافی برخوردار نباشید، باز هم می توانید به صورت فشرده از کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان روسی بهره مند شوید؛ به علت اینکه موسسه زبان آموزان پیشرو لازمه ی برگزاری کلاس ها را بر اساس شرایط شما در نظر گرفته است و همانند کلاس های ترمیک آموزشگاهی لازم نیست که از برنامه ای که آموزشگاه ارائه می دهد پیروی کنید؛ بنابراین ما با شما هماهنگ خواهیم شد و کلاس های آموزش زبان روسی در روز و ساعتی برگزار می شوند که شما می خواهید و راحت تر هستید.

این بزرگترین مزیت و برتری روش تدریس خصوصی نسبت به دوره های عمومی آموزشگاهی می باشد. همچنین این کلاس ها به صورت کاملا خصوصی در محلی که شما تعیین خواهید کرد، برگزار می شود . این محل می تواند موسسه زبان آموزان پیشرو، منزل یا محل کار ( شرکت، فروشگاه، موسسه و … ) شما باشد و البته محل تدریس، در تغییر هزینه ای که بایت آموزش دریافت می گردد، تاثیری نخواهد داشت. از لحاظ زمان بندی، هر تایمی از صبح یا بعد از ظهر که تمایل داشته باشید با استاد مربوطه بررسی می شود و هماهنگ خواهد شد؛ بنابراین شما می توانید طبق برنامه ریزی هفتگی خودتان و اوقات فراغتی که دارید، از آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی بهره مند شوید.

اگر کودک خردسالی دارید که می خواهید این زبان را یاد بگیرد،  ما اساتیدی را که ضمن برخورداری از تجربه و دانش کافی در حوزه ی آموزش زبان روسی، از تکنیک های آموزش و رفتار با کودکان نیز مطلع هستند، به شما معرفی نماییم.

آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی

فرقی نمی کند که شما به چه منظوری در این جلسات شرکت می کنید، چون ما هم گرامر را به شما خواهیم آموخت و هم مکالمه؛ بنابراین کلاس های تدریس خصوصی به عنوان یک پکیج کامل برای ارتقا سطح دانش شما در مورد این زبان هستند که علاوه بر پرورش و تقویت مهارت های زبانی باعث می شوند تا بتوانید پس از مدتی در آزمون های بین المللی شرکت کنید و مدرک دریافت نمایید. موسسه زبان آموزان پیشرو از مراحل آغازین یادگیری زبان روسی تا دریافت مدارک معتبر، با ارائه و به کارگیری جدیدترین متد آموزشی، در کنار شما خواهد بود.همچنین دوره آمادگی آزمون Podfak برای دانشگاههای روسی نیز جزئی از مراحل آموزش در موسسه زبان آموزان پیشرو می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و ضوابط استفاده از کلاس های آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *