تدریس خصوصی زبان کره ای

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان کره ای، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان کره ای،آموزش خصوصی مکالمه زبان کره ای در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

تدریس خصوصی زبان کره ای

میخواهید کره ای یاد بگیرید؟

علاقه به یادگیری زبان های مختلف در طول چند سال گذشته افزایش یافته است. زیرا مردم ملل مختلف می خواهند با آداب و رسوم همدیگر آشنا شوند و به دلایل مختلفی مانند تبادل دانش با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. زبان کره ای یکی از زبان هایی است که امروزه افراد می خواهند آن را یاد بگیرند و ممکن است هر کدام هدف متفاوتی از یادگیری این زبان داشته باشند.

در حال حاضر زبان اصلی 48.5 میلیون نفر در کره جنوبی و 23.2 میلیون نفر دیگر در کره شمالی کره ای است. علاوه بر این، حدود 2.7 میلیون نفر در استان های چینی که نزدیک کره شمالی هستند به این زبان صحبت می کنند. همچنین تعداد قابل توجهی نیز در ژاپن و روسیه، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، تایلند و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان هستند که کره ای صحبت می کنند. تعداد کل افرادی که در سراسر جهان کره ای زبان مادری آنها است حدود 78 میلیون نفر تخمین زده می شود.

یادگیری زبان کره ای

آیا یادگیری زبان کره ای و مکالمه آن دشوار است؟

اگر چه ممکن است کره ای به عنوان یکی از زبان های سخت برای یادگیری باشد، ولی به هیچ وجه غیرممکن نیست. در واقع در مقایسه با زبان ژاپنی و چینی، کره ای دارای مزایای زیادی است که باعث می شود یادگیری آن آسان باشد.

اولین گام در یادگیری زبان کره ای، آشنا شدن با الفبای کره ای است، زیرا به طور قابل توجهی با الفبای سایر زبان ها تفاوت دارد. بسیاری از مردم وقتی اولین بار با الفبای کره ای مواجه می شوند تصور می کنند که فقط یک دسته علائم پیچیده هستند و یادگیری آن سخت است و این باعث می شود بعضی از زبان آموزان قبل از اینکه حتی شروع به یادگیری کنند از یاد گرفتن این زبان منصرف شوند. باید بگوییم که یک انسان با میزان هوش متوسط می تواند الفبای زبان دوم را ظرف 24 ساعت یاد بگیرد. شاید زبان کره ای زبان نسبتا سختی باشد، اما الفبای این زبان یکی از آسان ترین الفبا هایی است که تا کنون دیده اید. تنها قسمت سخت یادگیری زبان کره ای صرف افعال آن است که در صورت بهره مندی از یک معلم خوب آن هم مشکلی نخواهد بود.

آموزش خصوصی مکالمه زبان کره ای

زبان کره ای اساسا از سه نوع کلمات تشکیل شده است:

  • کلمات کره ای خالص
  • واژه هایی که براساس انگلیسی هستند.
  • واژه هایی که ریشه چینی دارند.

هدف از یادگیری و آموزش زبان کره ای

مدیران و کارکنان شرکتها و تجاری که می خواهند با کشورهای کره ای ارتباط داشته باشند نیازمند یادگیری این زبان با آموزش مکالمه تضمینی هستند. مسافرین و کسانی که قصد مهاجرت، کار و یا تحصیل در این کشور ها را دارند. کسانی که علاقه مند به مترجمی هستند و از این طریق می خواهند کسب درآمد کنند یا با ترجمه متون کره ای می خواهند از فرهنگ و تاریخ این مردم آگاه شده و یا با انتشار آن دیگر افراد علاقه مند را از آن آگاه سازند. کسانی که می خواهند با یادگیری آن به تدریس زبان کره ای بپردازند. و یا حتی علاقه دارند فیلم های کره ای را بدون نیاز به دوبله نگاه کنند.

تدریس خصوصی زبان کره ای

ممکن است شما نیز یکی از این اهداف ذکر شده را داشته باشید، ولی شاید مشکلات زیر براتون پیش بیاد:

  • من مدیر یک مجموعه هستم و زمان کافی برای حضور در کلاس ها را ندارم!
  • من با معلم خانم یا آقا راحت نیستم!
  • به دلیل ترافیک و… نمی تونم برم کلاس هارو شرکت کنم!
  • من خجالتی ام و تو کلاس نمی تونم رفع اشکال کنم!
  • من شاغل ام و نمی تونم با برنامه کلاس ها هماهنگ بشم!

و خیلی سوال های دیگه که ممکنه شما رو از رسیدن به هدفتان منصرف کند. نگران نباشید، موسسه زبان آموزان پیشرو با در نظر گرفتن همه این موارد یک پیشنهاد و راهکار عالی برای شما دارد.

تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس خصوصی زبان کره ای همراه با آموزش مکالمه تضمینی راهکاری است که موسسه زبان آموزان پیشرو برای افرادی که می خواهند از کوتاه ترین راه به هدف خود برسند پیشنهاد می کند. شما می توانید با شرکت در کلاس های خصوصی موسسه زبان آموزان پیشرو مکان (منزل ،محل کار، موسسه) و زمان برگزاری کلاس را خودتان تعیین کنید. همچنین معلم خصوصی را خودتان انتخاب کنید و بعد از دو یا سه جلسه اگر شیوه تدریس شان را قبول نداشتید معلم دیگری را انتخاب کنید. مزیت دیگری که کلاس های تدریس خصوصی زبان کره ای دارد این است که تدریس با توجه به نیاز شما خواهد بود. طبیعتا کسانی که هدف شان ترجمه است و کسانی که برای مکالمه و خرید و فروش می خواهند کره ای یاد بگیرند باید آموزش های تخصصی مختص خودشان را داشته باشند.

بنابراین موسسه زبان آموزان پیشرو به عنوان قویترین مرکز تدریس خصوصی با در نظر گرفتن نیاز افراد کلاس های خصوصی را در استان تهران برگزار می کند. برای ثبت نام در کلاس تدریس خصوصی زبان کره ای اگر امکان مراجعه حضوری ندارید می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *