تدریس خصوصی زبان کره ای

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان کره ای، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان کره ای،آموزش خصوصی مکالمه زبان کره ای در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان کره ای در کشور های کره ی شمالی و جنوبی به عنوان زبان رسمی شناخته شده و برای برقراری ارتباطات و مکالمات به کار می رود، هم چنین در مناطق دیگری نیز مثل چین، استرالیا، ژاپن، برزیل، فیلیپین، کانادا و …  توسط گویشوران مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز به این زبان علاقه دارید، لازم است که اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید. زبان کره ای از لحاظ واژگان تا حد زیادی به چینی شباهت دارد؛ بنابراین اگر چینی بلد باشید آموختن این زبان برایتان آسان تر خواهد بود.

این زبان همانند چینی و ژاپنی تا حد زیادی آهنگین است؛ یعنی نوع تلفظ و ادای کلمات می تواند بر روی معنای آن ها تاثیر داشته باشد و در مکالمات مختلف رسمی و غیر رسمی به گونه ای متفاوت مورد استفاده قرار گیرد. هر چند این زبان بسیار خاص است اما برای آموزش زبان کره ای هم اساتید مجرب زیادی هستند که می توانند شما را در مسیر یادگیری راهنمایی کنند.خیلی از افراد فکر می کنند که این زبان کاربردی در کشور ایران ندارد، اما تجربه نشان داده است که بسیاری از مشاغل مرتبط با فروش و بازاریابی و صادرات و واردات تا حد زیادی با آن در ارتباطند. همچنین آموختن این زبان به طور قطعی برای کسانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند یا قصد سفرهای کاری و تفریحی را دارند، سودمند خواهد بود.

برخی از افراد نیز از دانشگاه های این کشور پذیرش تحصیلی می گیرند که واضح است برای اینکه بتوانند در بدو ورود خود به این مراکز ارتباطات راحت تری با اساتید و سایر دانشجویان داشته باشند، یادگیری و آموزش زبان کره ای برایشان بسیار ضروری است. هر چند که انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی چه در سطح اجتماعی یا در موارد کاری و تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرد، اما همانطور که موسسه زبان آموزان پیشرو بارها به این موضوع اشاره داشته است؛ توانایی صحبت کردن و به کارگیری زبان بومی و رسمی یک کشور یک مزیت و مهارت قابل توجه می باشد.

تدریس خصوصی زبان کره ای

آموزش خصوصی زبان کره ای

برای یادگیری زبان کره ای راه های مختلفی وجود دارد، ولی متداول ترین روشی که علاقمندان به دنبال آن هستند شرکت در کلاس های آموزشگاهی می باشد؛ البته در تمام نقاط ایران این امکان وجود ندارد و بیشتر آموزشگاه هایی که آموزش این زبان را ارائه می دهند در شهر های بزرگ واقع شده اند.

استفاده از منابع آموزشی خود آموز نیز در دراز مدت باعث خستگی فرد خواهد شد؛ زیرا برای آموختن زبان کره ای نیاز به تعامل و ارتباط با فردی دارید که بتواند به این زبان مسلط باشد، به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که روش خود آموزی را به عنوان آخرین گزینه در نظر بگیرید و استفاده از دوره های تدریس و آموزش خصوصی زبان کره ای را در اولویت قرار دهید؛ چون از هر لحاظ به نفع شما خواهد بود و در هر شرایطی که باشید می توانید از این جلسات در منزل یا محل کار خود استفاده نمایید. در ادامه به طور خلاصه به برخی از مواردی که در این دوره ها به آموزش آن ها پرداخته می شود، اشاره شده است:

  • آشنایی با حروف الفبا ( صامت و مصوت ها ) به همراه تلفظ
  • آموزش سیستم نوشتاری و نگارشی
  • دستور زبان، ساختار و گرامر زبان کره ای
  • اصطلاحات پر کاربرد و متداول در خصوص مکالمه

تدریس خصوصی مکالمه زبان کره ای

روش های مختلفی برای شروع مکالمه زبان کره ای وجود دارد که یکی از بهترین و اثر بخش ترین آن ها، روش آموزش خصوصی است. چه کسی با این شیوه که مدرس به منزل یا محل کارش بیاید، هزینه ای بابت رفت و آمد به آموزشگاه پرداخت نکند و هم چنین در وقت او به میزان زیادی صرفه جویی شود؛ مخالف است؟ تجربه به ما نشان داده است که هیچ کس.

البته هستند کسانی که شرکت در کلاس های ترمیک آموزشگاهی را به دلیل حضور داشتن در یک محیط جمعی و معاشرت با سایر همکلاسی ها بهتر می دانند، اما معتقدیم که اگر هدف اصلی یادگیری زبان کره ای باشد، باید از مناسب ترین و سریع ترین روش استفاده نمود. این روش هیچ گونه محدودیت اجرایی ندارد، با هر سنی و شرایطی که هستید می توانید از آن استفاده کنید. حتی اگر شاغل هستید، حتی اگر دانشجو هستید و از وقت کافی بهره مند نمی باشید، می توانید از دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان کره ای به صورت فشرده استفاده نمایید. در هر صورت موسسه زبان آموزان پیشرو مشوق و هدایت کننده ی شما در زمینه ی یادگیری خواهد بود.

آموزش خصوصی مکالمه زبان کره ای

مکالمه زبان کره ای را می توانید از طریق آموزش خصوصی بیاموزید و مطابق با برنامه ای که توسط اساتید موسسه زبان آموزان پیشرو به شما ارائه می شود، پیش بروید. جالب است بدانید که شما خودتان می توانید مدرس و استاد دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین امکان اعزام مدرس خانم به محل کار یا منزل بانوان عزیز مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و ضوابط استفاده از کلاس های آموزش خصوصی مکالمه زبان کره ای از طریق شماره های موجود در این سایت، با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *