تدریس خصوصی زبان ژاپنی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ژاپنی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ژاپنی،آموزش خصوصی مکالمه زبان ژاپنی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان ژاپنی با بیش از صد میلیون سخنور در سطح جهان به ویژه در کشور ژاپن، علاقمندان خاص خود را دارد.

مهم نیست که زبان مادری شما تا چه حد به ژاپنی نزدیک باشد و یا به چه میزان متفاوت باشد؛ موضوع اصلی علاقه و اراده است که منجر می شود بتوان یک زبان کاملا متفاوت از فارسی و زبان های اروپایی را آموخت. موسسه زبان آموزان پیشرو در این مقاله از سری مقالات سایت خود قصد دارد تا یک مسیر درست و میانبر و مورد اطمینان را به شما علاقمندان زبان ژاپنی معرفی کند، پس در ادامه با ما همراه باشید.

شما شناخت چندانی از این زبان ندارید و نمی دانید که تا چه حد یادگیری آن سخت باشد. همچنین نمی دانید که چه مدت زمانی طول می کشد تا بتوانید حتی به صورت نسبی بر این زبان مسلط شوید، اما بدون شک دلتان می خواهد که تا جایی که امکان دارد سریع تر آن را یاد بگیرید. موسسه زبان آموزان پیشرو برای شما یک سورپرایز ویژه دارد که به طور مستقیم موجب کاهش مدت زمان یادگیری و افزایش کیفیت آموزش خواهد شد. آیا تا به حال روش تدریس خصوصی زبان ژاپنی را امتحان کرده اید؟

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

آموزش خصوصی زبان ژاپنی

ژاپنی بسیار آهنگین می باشد و میزان استفاده از حروف صدا دار یا مصوت در کلمات و جملات آن بسیار فراوان است . حتما در فیلم ها و کارتون هایی که مرتبط با این سرزمین بوده اند، خط ژاپنی ( هیراگاتا ) را دیده اید که از یک سیستم نگارشی خاص برای نوشتار استفاده می نماید که درک آن علایم و کاراکتر ها در نگاه  اول و بدون هیچ دانش قبلی بسیار سخت به نظر می رسد. علایم نوشتاری در زبان ژاپنی دارای تشابهاتی با زبان چینی نیز هستند. یک سامانه ی نوشتاری دیگر در این زبان وجود دارد که کاتاکانا نامیده می شود و مربوط به نگارش کلمات و واژه هایی است که از زبان های خارجی دیگر مثل انگلیسی به این زبان وارد شده اند. در صورتی که از الفبای لاتین برای نوشتن کلمات استفاده شود، به آن سیستم نوشتاری روماجی گفته می شود.

اگر شما هم به زبان ژاپنی علاقه دارید و می خواهید آن را یاد بگیرید، از همین لحظه شروع کنید. منظورمان این نیست که سریعا منابع آموزشی یا کتاب های خود آموز تهیه نمایید و به مطالعه بپردازید، هدف اصلی از بیان این مطلب این است که شما مسیر درستی را برای آموزش انتخاب کنید. دیگر مثل گذشته ها مراکز و اموزشگاه هایی که کلاس های یادگیری زبان ژاپنی را برگزار می کنند، کم نیست و اگر مقداری تحقیق کنید با گزینه های زیادی مواجه می شوید که البته بدیهی است که این تعدد، موجب سخت شدن و پیچیدگی انتخاب شما شود. با این شرایط شما نیاز به بررسی بیشتری دارید و موسسه زبان آموزان پیشرو به شما توصیه می کند که حتما در مورد مزایا و ویژگی های روش آموزش خصوصی زبان ژاپنی نیز اطلاعاتی به دست آورید.

تدریس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی

تسلط به مکالمه مهم ترین مهارتی است که می تواند در صورت مهاجرت، مسافرت، اقامت و ادامه تحصیل در این کشور به شما به میزان قابل توجهی کمک کند؛ زیرا به صورت روزانه با آن سر و کار خواهید داشت. بیشتر افراد وقتی به زبان ژاپنی فکر می کنند، نگران این هستند که چگونه سیستم نوشتاری منحصر بفرد آن را بیاموزند و احساس می کنند که این زبان خیلی سخت است. موسسه زبان آموزان پیشرو با تکیه بر تجربه های زیادی که در خصوص آموزش خصوصی مکالمه زبان ژاپنی دارد به شما این امید را می دهد که اگر مطالعه، دقت و تمرین کافی داشته باشید خواهید فهمید که این زبان آنقدر ها هم که تصور کرده بودید، سخت نیست.

یادگیری این زبان می تواند باعث شود تا فرصت های شغلی زیادی برایتان فراهم گردد. فرقی نمی کند در ایران باشید و یا بخواهید در این کشور پیشرفته و موفق به لحاظ اقتصادی کار کنید؛ در هر صورت هر چه بیشتر بیاموزید می توانید موقعیت های بیشتری را برای خود ایجاد نمایید. شرکت در دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان ژاپنی آن قدر برایتان سودمند و مفید خواهد بود که به طور کلی ثبت نام در کلاس های ترمیک آموزشگاه ها را فراموش خواهید کرد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ژاپنی

اگر می خواهید از وقت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید،

اگر می خواهید یادگیری این زبان مشکلی در روند برنامه های تحصیلی یا کار روزمره ی شما ایجاد نکند،

اگر می خواهید در نهایت تمرکز و آرامش و به صورت کاملا خصوصی آموزش ببینید،

اگر قصد دارید در مدت زمان مشخصی به مهارتی از مکالمه زبان ژاپنی دست یابید،

اگر می خواهید در آزمون های سفارت و یا سایر آزمون های بین المللی مرتبط با این زبان شرکت کنید؛

دوره های آموزش خصوصی مکالمه زبان ژاپنی مناسب ترین انتخاب برای شما خواهند بود و از مزایای زیر برخوردار هستند:

–          کاهش هزینه های رفت و آمد

–           مدیریت بهتر زمان

–          تعیین مکان و زمان برگزاری جلسات به صورت توافقی

–           تعیین مدرس خانم یا آقا بر عهده ی فرد زبان آموز

برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *