تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

مردم دنیا به زبان های مختلفی صحبت می کنند. هر زبانی نشان دهنده ی فرهنگ و هویت مردمی است که به آن زبان صحبت می کنند. افرادی که به جز زبان مادری خود زبان دیگری را هم یاد می گیرند، با فرهنگی دیگر هم آشنا می شوند. تحقیقات نشان داده است این افراد اکثرا دارای نگاهی بازتر نسبت به مسائل هستند. اگر زبان ایتالیایی را برای یادگیری انتخاب کرده اید، به ادامه ی مطلب دقت کنید.

زبان ایتالیایی

زبان هایی که در کشور های اروپایی تکلم می شوند علاقه مندان زیادی دارند. زبان ایتالیایی یکی از زبان هایی است که افراد زیادی در حال یادگیری آن هستند. در حال حاضر 55 میلیون نفر در ایتالیا و حدود 6 میلیون نفر در کشور های دیگر به زبان ایتالیایی صحبت می کنند. افرادی که تصمیم می گیرند زبانی را یاد بگیرند دلیل های مختلفی دارند. علاقه، کسب درآمد، سفر های کاری و بسیاری از دلایل دیگر که زبان آموزان بیان می کنند.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی شاید یکی از بهترین اتفاقاتی بود که ما توانستیم در موسسه زبان آموزان پیشرو محقق کنیم. اغلب اوقات پیدا کردن موسسه هایی که دوره های آموزشی زبان ایتالیایی را برگزار کنند به دلیل کمی تعداد زبان آموزان سخت است. در برخی موارد هم کلاس کیفیت لازم را برای زبان آموز ندارد. در این موارد بهتر است از تدریس خصوصی زبان ایتالیایی استفاده کنید. اگر از خدمات تدریس خصوصی ما استفاده کنید می توانید در کمترین زمان ممکن به سطح قابل قبولی از این زبان برسید.

چرا تدریس خصوصی؟

آموزشگاه هایی که دوره های آموزش زبان ایتالیایی را برگزار می کنند زیاد نیستند و اغلب زمان و مکان برگزاری کلاس برای زبان آموز مناسب نیست. در کلاس های عمومی هدف بیشتر مکالمه است و افرادی که برای اهداف خاصی مانند مترجمی نیاز به یادگیری زبان دارند شانس زیادی برای موفقیت ندارند. اما این مشکلات در کلاس های خصوصی وجود ندارد.

شما در کلاس های دسته جمعی نمی توانید کلاس ها را زودتر تمام کنید و مجبورید با سایر زبان آموزان در یک زمان مشخص یادگیری خود را به اتمام برسانید، در تدریس خصوصی پایان کلاس ها و سرعت آن ها به یادگیری شما بستگی دارد. اگر قصد اقامت و ادامه تحصیل در ایتالیا دارید باید در آزمون های خاصی شرکت کنید که نیاز به دوره های آمادگی پیدا خواهید کرد. در کلاس خصوصی می توانید بخواهید که کلاس ها حالت آمادگی برای این آزمون ها را داشته باشد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی برای مترجمی

تدریس خصوصی مترجمی زبان ایتالیایی

امروزه می توانید با یادگیری یک زبان و مترجمی در آن درآمد قابل توجهی داشته باشید. نیاز به مترجمان برای هر زبانی احساس می شود، به خصوص اگر این زبان یک زبان بین المللی مانند ایتالیایی باشد. مترجمی زبان ایتالیایی را نمی توانید صرفا با داشتن سطح متوسطی از این زبان انجام دهید. مترجمی هنری است که نیاز به مطالعات و شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی خاص دارد. پیدا کردن دوره های آموزشی مترجمی زبان ایتالیایی در تهران و کرج سخت است. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو این مشکل را حل کرده ایم. ما برای افرادی که علاقه به مترجمی زبان ایتالیایی دارند تدریس خصوصی مترجمی زبان ایتالیایی را تدارک دیده ایم. شما با استفاده از تدریس خصوصی مترجمی زبان ایتالیایی می توانید در کمترین زمان دانش خود را برای ترجمه افزایش دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی برای سفر کاری

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی برای سفر کاری

مدیران شرکت ها و یا افرادی که برای دلایل کاری به ایتالیا سفر می کنند، نیاز دارند این زبان را یاد بگیرند. اما این افراد باید در مدتی کوتاه تعداد خاصی از لغت ها و ساختار های زبانی ضروری را یاد بگیرند. لغات و اصطلاحاتی که افراد در زمینه ی کاری استفاده می کنند مخصوص حیطه ی کاری است و شاید در مکالمه های روزمره استفاده نشود. در این حالت بهتر است از تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سفر کاری استفاده کنید.مدرسین مجرب ما در موسسه زبان آموزان پیشرو می توانند دوره های خصوصی مربوط به این زمینه را برای شما برگزار کنند. شرکت ها می توانند برای آموزش کارکنان خود قراردادی با موسسه تنظیم کنند و از مزایای این کلاس ها بهره مند شوند.

آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای مکالمه

اگر می خواهید زبان ایتالیایی را برای مکامه یاد بگیرید، مدرسان ما می توانند دوره های آموزشی مکالمه را برای شما ترتیب دهند. در آموزش خصوصی زبان ایتالیایی برای مکالمه شما زبان را از بهترین مدرسان  یاد می گیرید و در کمترین مدت به سطحی که در نظر دارید می رسید.

چرا باید از موسسه ی زبان آموزان پیشرو استفاده کنم؟

این سوالی است که افراد از خودشان و یا از ما می پرسند. در ادامه مزیت های استفاده از کلاس های خصوصی موسسه را بیان خواهیم کرد.

انتخاب محل یادگیری با شماست!

شما می توانید محلی که می خواهید کلاس در آن تشکیل شود را مشخص کنید. می توانید زبان ایتالیایی را در منزل، محل کار و یا خود آموزشگاه فرا بگیرید. همچنین، هر ساعت و هر روزی که مایل بودید را مشخص کنید تا کلاس در همان ساعت تشکیل شود.

مدرس را خودتان انتخاب کنید

شما می توانید مدرس را خودتان انتخاب کنید. در برخی موارد زبان آموز کودک است و یا برخی از زبان آموزان خانم می خواهند مدرس خانم داشته باشند، شما می توانید مشخص کنید که مدرس شما آقا یا خانم باشد. شاید شما پس از چند جلسه خواستید که مدرس خود را تغییر دهید، این امکان تا سه جلسه ی اول بدون هزینه ی اضافی برای شما ممکن است.

اعزام مدرس به تمام مناطق تهران، کرج و شهر ری

رفت و آمد به آموزشگاه آن هم چند روز در هفته در تهران کار آسانی نیست و زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد. در موسسه زبان آموزان پیشرو این امکان برای شما وجود دارد که  در هر نقطه ای از تهران و شهر ری از تدریس خصوصی زبان ایتالیایی بهره مند باشید. همچنین به همراه داشتن یک زبان آموز دیگر با رضایت شما مشکلی ندارد.

برای هماهنگی کلاس خصوصی زبان ایتالیایی با شماره های موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *