تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ایتالیایی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی،آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.شما هم می خواهید ایتالیایی یاد بگیرید؟ موسسه زبان آموزان پیشرو در نقش یک مشوق و حمایت کننده برای علاقمندان، تا جایی که بتواند راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار می دهد اما توجه داشته باشید اینکه بعد از گذشت مدت زمانی تا چه حد توانسته باشید بر این زبان تسلط پیدا کنید و در واقع نتیجه ای که در آخر به آن دست خواهید یافت، کاملا به خودتان وابسته است.

اگر واقعا به زبان ایتالیایی علاقه دارید و می خواهید آن را بیاموزید، لازم است بدانید که چند برابر ذوق و شوقتان به تمرین و تکرار و ممارست نیاز دارید. اگر به موفقیت و اخذ مدارک معتبر و رسمی می اندیشید، ضروری است که طبق برنامه ریزی ای که مدرسان مجرب ما به شما ارائه خواهند داد، پیش بروید. اولین گام برای شروع می تواند استفاده از دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی باشد.

ویژگی های این دوره:

  • زبان آموز می تواند محل تشکیل کلاس ها را تعیین نماید ( منزل، محل کار یا موسسه زبان آموزان پیشرو )
  • ساعت و روزهای تشکیل جلسات کاملا قابلیت هماهنگی با اوقات فراغت شما را دارند و همین ویژگی یکی از دلایل مهم محبوبیت روش آموزش خصوصی در بین افراد مختلف است.
  • تعیین مدرس بر عهده ی شماست. ( می توانید از بین اساتید مجرب و حرفه ای ما ( خانم یا آقا ) انتخاب نمایید )
  • دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی به صورت صد در صد مناسب افراد شاغل، دانشجو یا محصل می باشد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی،آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

آموزش خصوصی زبان ایتالیایی

در این که روش تدریس خصوصی یکی از بهترین و سریع ترین شیوه های یادگیری است، هیچ شکی نداشته باشید اما اگر واقعا به این زبان علاقه دارید، تا چه حد سعی کرده اید که آن را بشناسید؟

  • زبان ایتالیایی در کدام کشورها مورد استفاده قرار می گیرد؟

مردمان ساکن در کشورهایی مثل ایتالیا، مراکش، آرژانتین، اتریش،  لیبی، سوییس، فرانسه، تونس، اسلونی، سومالی، ونزوئلا و .. عمدتا به این زبان تکلم می کنند ( در قالب زبان رسمی یا دوم )

  • فواید یادگیری این زبان چیست؟

همانند یادگیری بسیاری از زبان های دیگر رایج در جهان، فراگیری ایتالیایی نیز فواید  خاص خودش را دارد، به ویژه اگر شما هدفی داشته باشید که به طور مستقیم مرتبط با آن باشد؛ برای مثال بخواهید به کشورهایی سفر کنید که به این زبان صحبت می کنند و یا بخواهید در دانشگاه های بومی این کشور تحصیل کنید و یا حتی قصد مهاجرت به ایتالیا را داشته باشید. واضح است که در صورت داشتن چنین برنامه هایی شما می توانید از طریق دوره های آموزش خصوصی زبان ایتالیایی بر این زبان مسلط شوید؛ زیرا یکی از ضروریات برای برقراری ارتباطات کاری و اجتماعی در این مناطق توانایی استفاده از زبان رسمی آنها است و در دنیای امروز، ارتباطات حرف اول را می زند و بر طرف کننده ی بسیاری از نیازهای شما در طول زندگی خواهد بود.

تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی

 بیشترین تعداد گویشورانی که به این زبان سخن می گویند در خود کشور ایتالیا هستند و بقیه به صورت اقلیت در کشورهای دیگر جهان زندگی می کنند. با این حساب شمار علاقمندان و متکلمان این زبان بسیار زیاد است و روز به روز افزایش می یابد. می توان گفت که در زبان ایتالیایی تقریبا همان چیزی را که می نویسید، می خوانید؛ بنابراین تلفظ کردن واژگان و عبارات آن قدر ها هم سخت نیست. همین یک جمله می تواند یک محرک قوی برای شما باشد تا هر چه سریع تر در دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی موسسه زبان آموزان پیشرو شرکت کنید و یادگیری را به تعویق نیندازید. در مقوله ی زبان هر چه زودتر شروع کنید، موفق تر خواهید بود؛ پس چرا از وقت ارزشمند خود به خوبی استفاده نکنید؟

شماره های موسسه زبان آموزان پیشرو در این سایت موجود است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی هم سختی ها و شیرینی های خودش را دارد. کسی که واقعا می خواهد آموزش ببیند و از انگیزه ی کافی برخوردار است، به سخت بودن یا آسان بودن فرایند یادگیری فکر نخواهد کرد؛ بلکه برای او این موضوع مهم است که در مسیر درست یادگیری قرار بگیرد. چرا به “مسیر درست” اشاره کردیم؟

چون بسیاری از افراد روشی را انتخاب می کنند که مناسب آن ها نیست؛ مثلا به صورت تقریبی می توان گفت که اشخاصی که در خلوت تمرکز بیشتری دارند، بهتر است به جای ثبت نام در کلاس های عمومی آموزشگاهی از دوره های آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی استفاده کنند، چون در این کلاس ها به نحو احسن از وقت تعیین شده استفاده می شود، کلاس ها تک نفره است و استاد مربوطه به صورت کاملا اختصاصی به رفع نقاط ضعف شخص زبان آموز خواهد پرداخت.در مجموع برای تمامی افراد، روش تدریس خصوصی روشی مناسب تر، کارامد تر و نتیجه بخش تر می باشد.

برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *