تدریس خصوصی زبان هندی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان هندی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان هندی،آموزش خصوصی مکالمه زبان هندی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان هندی از خانواده ی زبان های هند و اروپایی می باشد که در مناطقی مثل هندوستان و توابع آن، برای برقراری ارتباطات محاوره ای و مکاتبه ای مورد استفاده قرار می گیرد . هر چند که بیشتر افراد تحصیل کرده ی این مناطق به انگلیسی نیز مسلط هستند، اما میزان بی شماری از ارتباطات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، تجاری و بازرگانی و … با استفاده از زبان هندی انجام می شود.

این زبان برای اکثر ایرانیان تداعی کننده فیلم ها و آهنگ های بالیوودی است و همه ی ما یک حس مشترک نسبت به آن داریم و برایمان جالب است. افراد زیادی هم هستند که به واسطه ی علاقه ی شخصی، ضروریات شغلی و یا تحصیلی این زبان را آموخته اند و در ارتباطات روزمره ی خود از آن استفاده می کنند. اگر علاقه مند به یادگیری زبان هندی هستید، ابتدا باید یک روش آموزشی مناسب را انتخاب نمایید. در وهله ی اول همه ی ما به دنبال یک آموزشگاه معتبر می گردیم و وقتی آن را پیدا کردیم، دغدغه ی این موضوع را داریم که آیا شخصی که به عنوان مدرس تعیین شده است، می تواند آموزشی با کیفیت را به ما ارائه دهد؟

* آیا تا به حال فکر کرده اید که برای آموزش زبان راه بهتری به جز شرکت در کلاس های عمومی آموزشگاهی وجود دارد یا خیر؟

موسسه زبان آموزان پیشرو به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تدریس خصوصی زبان هندی به شما پیشنهاد می کند که روش آموزش خصوصی را جایگزین شرکت در کلاس های ترمیک آموزشگاهی کنید و برای این پیشنهاد دلایل بسیار مهم و قانع کننده ای دارد که عبارتند از:

  • جلسات به صورت کاملا خصوصی برگزار می شود.
  • ساعت و روز برگزاری کلاس ها قابلیت تطبیق با زمان های آزاد شما را خواهد داشت.
  • شما انتخاب می کنید که کلاس در کجا برگزار شود؟ ( منزل، محل کار و یا موسسه ی ما )
  • اسایتد در جلسات تدریس خصوصی زبان هندی به میزان بیشتری بر روی نحوه ی عملکرد و میزان پیشرفت شما تمرکز خواهند داشت و در نهایت آرامش می توانید به رفع اشکالات خود بپردازید.
  • این دوره ها، بهترین گزینه برای افرادی است که شاغل یا دانشجو هستند.

تدریس خصوصی زبان هندی

آموزش خصوصی زبان هندی

اگر با کمبود وقت مواجه هستید و یا به هر دلیلی مثل ( قصد مهاجرت به هند و یا ادامه تحصیل در  دانشگاه های معتبر این کشور ) می خواهید در مدت زمان مشخص و محدودی زبان هندی را یاد بگیرید، روش تدریس خصوصی ایده آل ترین برنامه ای است که می توانید داشته باشید. در این کلاس ها هدف اصلی افزایش میزان تسلط شما در مهارت های زبانی می باشد و به طور مستقیم بر روی مهارت مکالمه و سخنوری شما تمرکز خواهیم کرد.

همچنین آموزش ها به گونه ای است که با سپری شدن زمان، شما به مجموعه ای از اطلاعات جدید دست می یابید و دایره ی لغات زبان هندی روز به روز گسترده تر خواهد شد. همچنین با تسلطی که بر گرامر و ساختار جمله سازی کسب نموده اید به خوبی می توانید جملات جدید و کاربردی بسازید. در دوره های آموزش خصوصی زبان هندی اساتید سعی دارند تا ضمن ارائه ی آموزش به زبان آموزان بر اساس یک برنامه ریزی مشخص، تکنیک های لازم برای پاسخگویی به سوالات و شرکت در آزمون های بین المللی را  (جهت اخذ مدرک معتبر ) به شما آموزش دهند.

تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی

یکی از مهم ترین اهداف یادگیری زبان هندی، این است که بتوانید از آن برای صحبت کردن با سایر افراد استفاده کنید. مهارت مکالمه در جنبه های مختلف زندگی شما ضروری خواهد بود، برای مثال دانشجویی را در نظر بگیرید که برای ادامه ی تحصیل به کشور هند می رود، مطمئنا اولویت با زبان هندی است و لازم است تا برای برقراری ارتباط با همکلاسی هایش به این زبان مسلط باشد. البته بیشتر دانشگاه های جهان دوره های آمادگی و آموزش زبان رسمی کشورشان را برای افرادی که دارای ملیتی متفاوت هستند، برگزار می کنند، اما واضح است که اگر شما قبل از سفر به هندوستان این زبان را یاد بگیرید،خیلی سریع تر پیشرفت خواهید کرد.

دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی در موسسه زبان آموزان پیشرو برگزار می گردد و مهم ترین ویژگی این دوره ها این است که به میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد. لازم نیست وقت خود را در ترافیک خیابان ها برای رفت و آمد به آموزشگاه هدر بدهید؛ بلکه اساتید ما به منزل یا محل کار شما می آیند. یکی دیگر از مزیت های آموزش خصوصی مکالمه زبان هندی این است که ارتباط مستمر و نزدیک تری بین شما و مدرس شکل می گیرد و به همین دلیل شما می توانید نهایت استفاده را از این جلسات آموزشی ببرید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان هندی

دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان هندی بسیاری از محدودیت ها را نخواهد داشت؛ برای مثال زمان تشکیل جلسات با هماهنگی بین شما و استاد مربوطه مقرر می شود. با این حساب به میزان بیشتری می توانید از وقت آزاد خود استفاده نمایید و به سایر کارهایتان نیز رسیدگی کنید. معمولا کلاس هایی که در آموزشگاه ها برگزار می شوند، چنین شرایطی ندارند و شما باید تابع قوانین آن موسسه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های تدریس خصوصی زبان هندی، شرایط و ضوابط و هزینه ها فقط کافی است با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *