تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه زبان آموزان پیشرو با بیش از دو دهه سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس بصورت تضمینی.بدیهی و مشخص است که هر کاری با هدفی انجام می شود و در زمینه ی مطالعه و یادگیری زبان های خارجی نیز، هر شخصی هدفی دارد که به دنبال تامین و تحقق آن می باشد.

ممکن است شما زبان انگلیسی را برای مقاصد مختلفی یاد بگیرید؛ علاقه ی شخصی، پیشرفت در تحصیل، گسترش ارتباطات، سفرهای خارجی، مصاحبه های کاری و …. با هر هدفی که باشید قطعا دوست دارید که علاوه بر افزایش اطلاعات و مهارتتان در نهایت یک مدرک معتبر نیز داشته باشید تا بتوانید در صورت لزوم از آن استفاده کنید.؛ برای مثال کسب مدرک آیلتس زبان انگلیسی در موارد مختلفی برای شما کارایی خواهد داشت، مثل : تدریس در آموزشگاه های خصوصی، گزینش در برخی از مشاغل، ادامه ی تحصیل در خارج از کشور و …

بنابراین بسیار منطقی و سودمند است که از همان ابتدای آموزش هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید و اگر به دنبال دریافت یک مدرک معتبر هستید، از یک برنامه ریزی آموزشی مشخص که در نهایت شما را به آن هدف خواهد رساند، پیروی کنید.  بسیاری از افراد برای شرکت در آزمون آیلتس و موفقیت در آن، به صورت انفرادی مطالعه می کنند و در کلاس های آموزشگاهی و یا جلسات تدریس خصوصی شرکت نمی کنند.

بسیارند کسانی که به این شیوه هم موفق بوده اند اما به عنوان یکی از موسسات فعال در امر آموزش زبان انگلیسی باید بگوییم که وقتی شما مطابق با یک برنامه ای که توسط اساتید با تجربه و متخصص تدوین شده است، پیش می روید روند پیشرفت شما سریع تر و شیوه ی یادگیری تان منسجم تر خواهد بود. با مطالب و آموزش های پراکنده مواجه نیستید و طبق یک برنامه ریزی مناسب می توانید مدت زمان لازم برای دستیابی به این مدرک معتبر و قبولی در آزمون آیلتس را تخمین بزنید.

مدیریت زمان در زندگی های شلوغ امروزی یک مهارت بسیار ارزشمند است و برای موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی نیز به شدت نیاز به تقسیم بندی و استفاده ی بهینه از زمانی که در اختیار دارید، می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا قبل از تصمیم گیری نهایی، حتما با کارشناسان آموزشی یکی از موسسات فعال در زمینه ی آموزش زبان مشورت کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که از کدامیک از کلاس های آموزشی باید استفاده کنید.

تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه زبان آموزان پیشرو

موسسه زبان آموزان پیشرو، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس را به تمامی علاقمندان به یادگیری توصیه می کند. در این جلسات مدرس مربوطه طبق یک برنامه ریزی استاندارد که بر اساس سطح اطلاعات شما از زبان انگلیسی تدوین شده است، به آموزش مطالب خواهد پرداخت. به دلیل خصوصی بودن کلاس فرصت بیشتری خواهید داشت تا سوالات خود را از مدرس بپرسید و رفع اشکال نمایید. در جلسات تدریس خصوصی آیلتس اساتید وقت بیشتری خواهند داشت تا با تمرکز بر روند یادگیری و پیشرفت شخص زبان آموز نقاط ضعف وی را شناسایی و بر طرف نمایند.

همچنین تکنیک های پاسخگویی به بخش های مختلف این آزمون را به شما خواهند آموخت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه ی ما تماس بگیرید تا به منظور استفاده از جلسه ی مشاوره در خصوص آزمون IELTS،  هماهنگی های لازم را انجام دهید. پس از این کار می توانید به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوره بهره مند شوید. زمانی که اطلاعات بیشتری در مورد دوره های تدریس خصوصی آزمون آیلتس به دست بیاورید، خیلی خیلی راحت تر می توانید تصمیم گیری نمایید. همچنین لازم به ذکر است که امکان ارائه ی خدمات آموزشی و تشکیل این کلاسها در موسسات، شرکت ها، مدارس، مهد کودک ها و .. نیز مقدور می باشد.

موارد لازم برای قبولی در آزمون آیلتس

 • استفاده از کلاس های آموزشی مناسب بر حسب شرایط شخص زبان آموز ( دوره های آموزشی آموزشگاهی و یا جلسات تدریس خصوصی )
 • علاقه و پشتکار، تمرین و تکرار و مطالعه ی مداوم
 • برنامه ریزی مشخص و صحیح که توسط گروه آموزشی مجرب و یا استاد با تجربه تعیین شده است.
 • آشنایی و آگاهی کامل در مورد آزمون آیلتس و بخش های مختلف آن ( شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب )

چرا تدریس خصوصی زبان برای آزمون IELTS را انتخاب کنید؟

اگر علاقمند به استفاده از کلاس های خصوصی هستید، آیا از تفاوت این کلاس ها با سایر شیوه های آموزشی اگاه هستید؟ آیا می دانید که چه مزیتی نسبت به جلساتی دارد که در موسسات و آموزشگاه ها برگزار می گردد؟ دیگر لازم نیست وقت خود را در ترافیک خیابانها بگذرانید تا بتوانید در کلاس زبان شرکت کنید، موسسه زبان آموزان پیشرو کلاس را به خانه ی شما می آورد.

 تدریس خصوصی آیلتس را به شما توصیه می کنیم چون:

– بر اساس تمایل شما، می توانیم دوره های  آموزشی را به صورت فشرده و نیمه فشرده ( تشکیل کلاس ها سه روز در هفته، فقط جمعه ها و … ) برگزار نماییم.

– برای تامین رضایت شما  با بهترین مدرسان IELTS در استان تهران( اساتید دانشگاه و اساتید نیتیو ) همکاری خواهیم داشت.

– می توانید خودتان انتخاب کنید که استاد شما خانم باشد یا آقا .

– کلاس ها در منزل، محل کار و… تشکیل خواهد شد و به این شیوه در وقت و هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!

برچسب ها : , ,

2 دیدگاه در “تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

 1. رحیمی گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای تدریس خصوصی ایلتس هزینه هر ساعت چه مقدار است ؟

  1. زبان آموزان پیشرو گفت:

   درود جناب رحیمی.لطفا جهت مشاوره دوره های تدریس خصوصی آیلتس از طریق شماره تماس موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.مشاوره رایگان می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *