تدریس خصوصی زبان هلندی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان هلندی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان هلندی،آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.هلندی به عنوان یکی از زبان های هندواروپایی در کشورهایی مثل هلند، بلژیک، بخش هایی از فرانسه، آفریقای جنوبی و …. مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود این که در کشورهایی مثل هلند و بلژیک به عنوان زبان رسمی شناخته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما اگر از نزدیک به گویش مردمان این دو منطقه دقت شود، تفاوت هایی به صورت کاملا ملموس وجود دارد، اما در خصوص نوشتار می توان گفت که به صورتی یکسان و مشخص مورد استفاده قرار می گیرد.

شمار علاقمندان به یادگیری زبان هلندی نیز کم نیست و حتی در ایران نیز افراد زیادی در جستجوی آموزشگاهی معتبر هستند تا بتوانند روند آموزش را آغاز نمایند. قطعا اگر از قبل به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، فرایند گذر از زبان مادری خود یعنی فارسی و پیوند با یک زبان خارجی را پشت سر گذاشته اید و یادگیری هلندی برایتان آسان تر خواهد بود اما اگر انگلیسی را بلد نباشید نیز، حتما خواهید توانست زبان هلندی را بیاموزید.

این گونه نیست که بگوییم اگر به جز فارسی به زبان دیگری مسلط نباشید، یادگیری این زبان برایتان سخت می شود. مطمئن باشید که ذهن شما به اندازه ی کافی ظرفیت دارد و آماده برای پذیرش مطالب جدید و متنوع در خصوص زبان هلندی می باشد. معمولا با فراگیری یک زبان خارجی آموختن زبان بعدی آسان تر خواهد شد؛ پس مطمئن باشید که این زبان، اولین و آخرین زبانی نخواهد بود، که خواهید آموخت.

 شما می توانید در صورت تمایل، از دوره های تدریس خصوصی زبان هلندی که توسط موسسه زبان آموزان پیشرو برگزار می گردد، استفاده نمایید. این دوره های آموزشی به منظور افزایش آگاهی و ارتقا مهارت های زبانی لازم برای کسانی که قصد مهاجرت، مسافرت یا تحصیل در این کشور را دارند، در نظر گرفته شده است و با توجه به شرایط زندگی کنونی اکثر افراد که با کمبود وقت مواجه هستند، می تواند یکی از بهترین انتخاب های آنان باشد.

تدریس خصوصی زبان هلندی

آموزش خصوصی زبان هلندی

 اگر علاقمند به یادگیری این زبان هستید، توجه داشته باشید که تنها علاقه کافی نیست و شما برای پیشرفت به میزان زیادی از پشتکار، نظم در یادگیری، تمرین و ممارست و برنامه ریزی دقیق نیاز دارید. این ها عواملی هستند که بدون شک موجب موفقیت شما در زمینه ی یادگیری زبان هلندی خواهند شد.

دوره های آموزشی ای که در موسسه زبان آموزان پیشرو برگزار می گردد، به صورت فشرده نیز قابل اجرا هستند، در مواردی که شما از وقت کافی برای یادگیری برخوردار نباشید و یک مدت زمان مشخص داشته باشید؛ مثلا کسانی که می خواهند در آزمون سفارت شرکت کنند، تایم محدودی دارند و باید در این مدت بتوانند با استفاده ی بهینه از وقت خود و مطابق با مناسب ترین متدآموزشی به حد قابل قبولی از تسلط بر این زبان دست پیدا کنند؛ در این خصوص استفاده از دوره های آموزش خصوصی زبان هلندی یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. فقط کافی است با موسسه ی ما تماس بگیرید و آنچه را که از یک کلاس آموزشی مفید مد نظر دارید، بیان کنید. ما با تکیه بر تجربه های خود می توانیم مناسب ترین پکیج آموزشی را به شما پیشنهاد دهیم.

مزایای استفاده از روش تدریس خصوصی زبان هلندی به شرح زیر می باشند:

  • صرفه جویی در وقت ارزشمند شما
  • عدم نیاز به جا به جایی و پرداخت هزینه های مرتبط با رفت و آمد
  • امکان تعیین محل برگزاری کلاس ها توسط خودتان
  • امکان انتخاب مدرس خانم و آقا برای آموزش خصوصی زبان هلندی بر عهده ی شما خواهد بود.
  • تعیین زمان و روزهای تشکیل کلاس ها به صورت توافقی بین شما و موسسه زبان آموزان پیشرو

تدریس خصوصی مکالمه زبان هلندی

موسسه زبان آموزان پیشرو به منظور تامین رضایت شما عزیزان، با اساتید حرفه ای و مجرب که عمدتا دارای تحصیلات دانشگاهی و تجربه های کافی در زمینه ی آموزش خصوصی هستند، همکاری می نماید. مبنا و شرط اصلی ادامه ی این همکاری را میزان رضایت کلی زبان آموزان ازنحوه ی تدریس مدرسان قرار داده ایم و با ارائه ی بهترین کیفیت در دوره های آموزش و تدریس خصوصی زبان هلندی تضمین کننده ی پیشرفت و موفقیت شما در این زمینه هستیم و در تلاشیم که با برگزاری جلسات ترمیک و یا خصوصی بتوانیم راهنما و حامی شما باشیم.

یکی از مهم ترین معیارها و مواردی که به صورت جدی مد نظر قرار می دهیم، میزان تعامل و ارتباط سازنده بین اساتید و زبان آموزان است که می تواند تا حد زیادی باعث افزایش کیفیت کلی دوره های آموزش خصوصی زبان هلندی شود. در صورتی که از نحوه ی تدریس، برخورد و شیوه ی آموزش فرد مدرس راضی نباشید، می توانید این مورد را به مدیریت موسسه اطلاع دهید. شما با شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید در کمترین زمان، بیشترین میزان بازدهی را در زمینه ی یادگیری داشته باشید و به گرامر و مکالمه کاملا مسلط شوید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی

توانایی تلکم به زبان های مختلف یکی از نیازهای زندگی در دنیای امروزی است و هر کس بنا به شغل، موقعیت کاری و اجتماعی، سطح تحصیلات و محل زندگی خود به میزان متفاوتی از این مهارت نیازمند است. ما برای ارتقا سطح توانمندی شما در خصوص مکالمه زبان هلندی، دوره هایی را در نظر گرفته ایم که علاوه بر تقویت سایر مهارت های زبانی از جمله writing، speaking، reading به صورت اختصاصی به تقویت مکالمه نیز خواهد پرداخت به گونه ای که برای شرکت در آزمون های رسمی و بین المللی و یا صحبت کردن به این زبان مشکلی نداشته باشید. اگر علاقمند به استفاده از خدمات آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی موسسه زبان آموزان پیشرو  هستید، با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *