تدریس خصوصی زبان هلندی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان هلندی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان هلندی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

تدریس خصوصی زبان هلندی

چرا می خواهید زبان هلندی را یاد بگیرید؟

شاید به دنبال اقامت در کشورهای: بلژیک، هلند، سورینام و … هستید، بنابراین بهتر است زبان هلندی که زبان بسیاری از مردم این کشورهاست را یاد بگیرید. یا ممکن است دنبال یادگیری آداب و رسوم ، هنجارها و ارزش های حاکم در این کشورها باشید، یا شاید به دنبال کسب مهارت و یا تحصیل در این کشورها هستید، یا شاید هم می خواهید پس از یادگیری این زبان، جزء اساتید زبان هلندی شوید.
شما جزء هر کدام از موارد فوق که باشید در مرحله اول نیازمند یادگیری زبان هلندی هستید.

چرا زبان هلندی؟

زبان هلندی جزء زبان های اروپایی است. این زبان، زبان اصلی 6 کشور جهان نظیر بلژیک، هلند، سورینام، غرب فرانسه و… می باشد. زبان هلندی، زبان مادری حدود 22 میلیون نفر و زبان دوم، حدود 5 میلیون نفر از مردم جهان است. جالب است که بدانید بسیاری از وکلای اندونزی به زبان هلندی سخن می گویند.
زبان هلندی به زبان انگلیسی، آلمانی و زبان های کشورهای اسکاندیناوی نزدیک است. اگر به زبان انگلیسی یا آلمانی آشنایی دارید، پس یادگیری این زبان برای شما آسان تر خواهد بود.

تدریس خصوصی زبان هلندی

برای یادگیری زبان هلندی بهتر است کلاس خصوصی را انتخاب کنید چرا که در کلاس های عمومی ارتباط نزدیک با مدرسان سخت تر است. و به علت زیاد بودن زبان آموزان در کلاس های عمومی، توجه کامل به مدرس دشوارتر است. علاوه بر این استاد شاید نتواند مشکل شما را به علت کمبود زمان بررسی کند.

آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی

مزایای کلاس خصوصی موسسه زبان آموزان پیشرو

  1. استقلال در زمان یادگیری و انتخاب اساتید
  2. آموزش زبان هلندی با توجه به نیازهای شما  در زمینه: تحصیل ، ورزش، حمل و نقل ، هنر، سفر و یا هر مورد دیگری که خواست زبان آموز باشد.
  3. یادگیری بهتر تلفظ، نوشتن و خواندن این زبان
  4. اختیار یادگیری هر سطح از زبان هلندی (مقدماتی – متوسط – عالی) با شماست.
  5. توجه زیاد مدرس به نقاط ضعف و قوت شما
  6. افزایش تمرکز و تسریع در یادگیری
  7. جلوگیری از اتلاف زمان
  8. یادگیری زبان هلندی جهت حفظ توانمندی های ذهنی و جلوگیری از زوال عقلی: جالب است که بدانید افرادی که بیش از یک زبان می دانند، در کارها سریع تر به تصمیم نهایی می رسند. یادگرفتن یک زبان دیگر احتمال ابتلا به آلزایمر در سنین پیری را کاهش می دهد.

آیا شما به فکر کار یا سفر کردن به هلند هستید؟

یادگیری زبان هلندی جهت مهاجرت یا سرمایه گذاری

افرادی که مهاجر یا سرمایه گذار با مهارت بالا هستند و قادر به کمک اقتصادی، فرهنگی، و علمی به هلند باشند، کشور هلند اقامت آن ها را می پذیرد، بنابراین این افراد نیازمند یادگیری زبان هلندی به بهترین شکل ممکن هستند و یادگیری این زبان به این شکل، با تدریس خصوصی زبان هلندی امکان پذیر است.

آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی جهت گردشگری

اگر می خواهید به عنوان توریست از کشور هلند بازدید کنید نیازمند مطالعه درباره ی آداب و رسوم مردم هلند هستید و باید بدانید که بسیاری از مکان های هلند، به زبان رسمی کشورشان یعنی هلندی سخن می گویند. بنابراین برای آسایش خاطر و بهره بردن بهتر از اماکن هلند بهتر است از قبل با استفاده از تدریس خصوصی زبان هلندی و آموزش مکالمه تضمینی مهارت های خود را در این زبان بخصوص مکالمه افزایش دهید.

برای تدریس خصوصی زبان هلندی چه باید کرد؟

با توجه به توضیحاتی که داده شد، الان می رسیم به انتخاب یک آموزشگاه برتر جهت رسیدن سریع به اهداف و صرفه جویی در زمان.بهترین و مطمئن ترین راه، جهت یادگیری بهتر این زبان در تمام سطوح که ما می توانیم به شما پیشنهاد کنیم؛ ثبت نام در آموزشگاه موسسه زبان آموزان پیشرو در پایتخت ایران است.
موسسه زبان آموزان پیشرو با سابقه ی درخشان و اساتید مجرب توانسته خدمت بسیاری به زبان آموزان عزیز ارائه دهد و زبان آموزان  بسیاری را به زبان هلندی مسلط کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی برگزاری کلاس ها و شرایط آن ها می توانید  با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *