تدریس خصوصی زبان دانمارکی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان دانمارکی، با بیش از 20 سال تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان دانمارکی،آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی

همه ی ما در زندگی علایقی داریم که به دنبال آن ها می رویم تا بتوانیم در زندگی شخصی خود پیشرفتی داشته باشیم. بسیاری از افراد می خواهند زبان دومی را یاد بگیرند. فرقی نمی کند که بخواهید چه زبانی را یاد بگیرید، در هر صورت نیاز به کمک از طرف یک معلم خواهید داشت. زبان دانمارکی زبانی است که شاید طرفدارانی داشته باشد که بیشتر از زبان آموزان سایر زبان ها به تدریس خصوصی زبان دانمارکی نیاز داشته باشند. اما شمایی که می خواهید زبان دانمارکی را یاد بگیرید چه دلیلی برای این کار دارید؟

دانمارک

دانمارک کشوری اسکاندیناوی در شمال اروپا است. دانمارک حدودا 5.5 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت این کشور شهر کپنهاگن است که شهری پر از قصر های سلطنتی است. این کشور کم جمعیت شاید کوچک باشد، ولی زیبایی های زیادی دارد که ممکن است هر کسی را شیفته ی خود کند. مردم دانمارک به زبان دانمارکی صحبت می کنند. افرادی که می خواهند دانمارکی را یاد بگیرند یا می خواهند مترجم شوند و از این طریق درآمد داشته باشند، به دانمارکی علاقه دارند، می خواهند در این کشور تحصیل کنند و یا قصد دارند در این کشور زندگی کنند.

به زبان دانمارکی علاقه دارید؟

اگر صرفا به دلیل علاقه به دانمارک و زبان دانمارکی می خواهید این زبان را یاد بگیرید کار درستی می کنید، به دنبال خواسته های قلبی رفتن و دست یافتن به آن ها به شما احساس رضایت از زندگی می دهد. این زبان تقریبا زبان سختی است و چندان آسان نیست، برای افرادی که به انگلیسی آشنایی دارند می تواند گرامر این زبان آسان باشد چرا که شباهت هایی در گرامر آن ها وجود دارد. اگر می خواهید زبان دانمارکی یاد بگیرید احتمالا پیدا کردن کلاس و منابع مناسب برای یادگیری کمی سخت است. راه حل شما استفاده از تدریس خصوصی زبان دانمارکی بهمراه آموزش مکالمه تضمینی است. در ادامه خواهیم گفت که کجا و چگونه می توانید از آموزش خصوصی زبان دانمارکی بهمراه مکالمه تضمینی استفاده کنید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی برای سفر به دانمارک

افرادی هستند که به دلایل شغلی و یا تفریحی مجبور هستند به دانمارک سفر کنند. اروپا قطبی اقتصادی است و دانمارک هم جایگاه خوبی را بین کشور های اروپایی دارد. برخی افراد که کسب و کار آن ها به گونه ای است که باید به دانمارک سفر کنند و نیاز دارند در مدت زمان کوتاهی با این زبان آشنایی داشته باشند بهتر است از کلاس هایی استفاده کنند که در سریع ترین زمان بیشترین میزان یادگیری را داشته باشند.

برای سفر های تفریحی اگر از طریق تور ها سفر نمی کنید یادگیری زبان کشور مقصد به شما این امکان را می دهد که به راحتی نیاز های خود را رفع کنید. اگر می خواهید با تور هم سفر کنید بلد بودن  زبان دانمارکی بسیار مفید خواهد بود و سفری کاملا متفاوت را برای شما به دنبال خواهد داشت. برای هر دو هدف تدریس و آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی گزینه ی مناسبی است.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی برای مترجمی زبان دانمارکی

مترجمی هنر است. بسیاری از افراد فکر می کنند که می توانند با دانستن مکالمه  یک زبان در مترجمی هم موفق شوند. این حرف چندان درست نیست. شاید توانایی مکالمه یک زبان به ترجمه کمک کند، ولی همه چیز نیست. Tim Doner، شخصی که بیش از 20 زبان بلد است؛ می گوید: ” شما می توانید لغات را ترجمه کنید، ولی نمی توانید مفهوم آن ها را هم ترجمه کنید”. اینجاست که می گوئیم ترجمه هنر است، مترجمی که به علم ترجمه اگاه باشد می تواند نزدیکترین معادل را در دو زبان ارائه کند.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی برای مترجمی

ترجمه کار درآمد زایی است که اگر کار خود را به خوبی انجام دهید پس از مدتی سفارش های زیادی خواهید داشت. بهترین راه برای اینکه بتوانید در این کار مهارت مناسب را بدست بیاورید شرکت در کلاس ها و دوره های مخصوص مترجمی است. همه ی کلاس ها و دوره ها هم مناسب نیستند و همچنین شاید برنامه ی زمانی شما هم مناسب نباشد و نتوانید در این دوره ها شرکت کنید. بهتر است تدریس خصوصی زبان دانمارکی برای مترجمی را داشته باشید. چیزی که نیاز دارید این است که مرکزی معتبر برای شما این کلاس ها را برگزار کند.

کلاس های خصوصی موسسه زبان آموزان پیشرو

موسسه ی زبان آموزان پیشرو با بیش از دو دهه تجربه در آموزش زبان های مختلف به خصوص دانمارکی خدمات خود را در سطح تهران، کرج و شهرری ارائه می کند. فرقی نمی کند که برای چه هدفی نیاز به کلاس خصوصی زبان دانمارکی دارید، می توانید با موسسه هماهنگ کنید تا کلاس خصوصی خود را داشته باشید.

مدرسین این موسسه از بهترین ها هستند و می توانند زبان را برای اهداف مختلف به شما آموزش دهند. فرقی نمی کند که در کجای تهران، کرج یا شهر ری ساکن هستید، پس از اینکه با موسسه هماهنگی ها را انجام دادید مدرس در محلی که شما مشخص کرده اید حاضر می شود و کلاس برگزار می شود. شاید بخواهید که کلاس خصوصی شما در محل کارتان برگزار شود، این امکان برای شما فراهم خواهد شد. اگر خواستید در محل آموزشگاه در کلاس شرکت کنید هم فرقی نمی کند.

آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی

اگر برنامه ی کاری و زمانی فشرده ای دارید و تنها می توانید در ساعت و روز های خاصی از هفته در کلاس شرکت کنید، نیازی نیست که نگران باشید. می توانید زمان مناسب را مشخص کنید تا کلاس شما در همان ساعت برگزار شود. ضمنا حضور زبان آموز دوم هم با رضایت شما مشکلی ندارد و هزینه ی اضافی برای این کار دریافت نمی شود.

اگر می خواهید مدرس شما آقا یا خانم باشد تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید، باز هم مشکلی نیست و می توانید از موسسه زبان آموزان پیشرو درخواست کنید تا مدرس مناسب شرایط شما به شما درس بدهد.

آموزش آنلاین زبان دانمارکی

قابل توجه زبان آموزان عزیز:

کلاس های زبان دانمارکی خصوصی و گروهی از طریق اسکایپ (با کیفیت واضح) توسط مدرس native با بیش از ۱۵ سال سابقه و زندگی در دانمارک.

کلاسها در جهت جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک و رفت و آمدهای طولانی افراد تشکیل شده است. لطفا برای ثبت نام و گرفتن اطلاعات کافی با ما تماس بگیرید.

همه ی این ها ویژگی هایی بود که موسسه زبان آموزان پیشرو را برجسته کرده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *