تدریس خصوصی زبان دانمارکی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان دانمارکی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان دانمارکی،آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.شاید شنیده باشید که یادگیری زبان دانمارکی سخت است، اما به طور قطعی نمی توان این گفته را تایید کرد؛ زیرا برای افراد مختلف با استعدادها و توانایی های متفاوت این موضوع نیز فرق خواهد داشت.

این زبان دارای تشابهاتی با آلمانی می باشد چون مردمان ساکن در مناطق شمالی کشور آلمان از آن برای تکلم استفاده می نمایند. دارای گرامر ساده ای است ولی برای تسلط به نحوه ی تلفظ کلمات و عبارات در زبان دانمارکی نیاز به تمرین بیشتری خواهید داشت. در مناطقی مثل دانمارک، هولشتاین، گرین لند، جزایر فارو، ایسلند، بخش هایی از آمریکایی شمالی و کانادا از این زبان برای برقراری ارتباط استفاده می شود. برای نوشتار از الفبای لاتین استفاده می شود؛ بنابراین با توجه به تشابهی که به سایر زبان های اروپایی دارد قطعا یادگیری و آموزش زبان دانمارکی برای کسانی که واقعا علاقه دارند، خیلی هم سخت نخواهد بود.

کشور دانمارک به عنوان یک کشور پیشرفته دارای استانداردهای بالایی است و طبیعتا برای کار و تحصیل و زندگی در این منطقه، باید از این استانداردها تبعیت نمایید. یکی از بدیهی ترین موارد این است که بتوانید به زبان رسمی این کشور صحبت کنید؛ پس لازم است که برنامه ریزی ویژه ای را به یادگیری و آموزش زبان دانمارکی اختصاص دهید. با توجه به اینکه در طول مدت زمان یادگیری هزینه های مختلف مالی و حتی زمانی برای شما به وجود می آید و باید انرژی لازم را داشته باشید؛ بنابراین اگر راه و روش انتخابیتان صحیح و متناسب باشد، به معنای واقعی می توان گفت که تلاش و زحمات شما بی نتیجه نخواهد بود. اگر به زبان دانمارکی علاقه دارید؛ به شما توصیه می کنیم که:

  • اطلاعات کافی در مورد آن به دست آورید.
  • مناسب ترین شیوه های آموزشی را بررسی کنید. ( دوره های آموزش ترمیک یا تدریس خصوصی )
  • برنامه ریزی کنید و هر چه سریع تر سعی کنید تا روال آموزش را آغاز نمایید.

تدریس خصوصی زبان دانمارکی

آموزش خصوصی زبان دانمارکی

*پیشنهاد موسسه زبان آموزان پیشرو به علاقمندان یادگیری زبان دانمارکی چیست؟

 ما در نقش یک مشاور و راهنما هستیم و واضح است که انتخاب و تصمیم گیری بر عهده ی متقاضی است. در واقع این شما هستید که باید بر اساس علاقه، میزان وقت آزادی که در اختیار دارید و بودجه ای که در نظر گرفته اید، تحقیق کنید و بهترین روش یادگیری را شناسایی کنید، اما در قالب یک راهنمایی موسسه ی ما روش آموزش و تدریس خصوصی زبان دانمارکی را به همه ی علاقمندان توصیه می نماید؛ زیرا یکی از مناسب ترین و با کیفیت ترین شیوه های آموزشی است که بر پایه ی شرایطی که فرد زبان آموز دارد، قابلیت تطبیق خواهد داشت؛ یعنی اگر شاغل یا محصل بوده و به هر دلیلی از وقت کافی برخوردار نباشید، باز هم یادگیری زبان دانمارکی برای شما مقدور است و موسسه زبان آموزان پیشرو در این خصوص شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید پس از سپری شدن مدت زمان لازم به قواعد گرامری، ساختار و البته مکالمه زبان دانمارکی مسلط شوید.

تدریس خصوصی مکالمه زبان دانمارکی

هر کسی از یادگیری زبان یک هدف متفاوت دارد و روش آموزش خصوصی قابلیت این را دارد که در جهت تحقق هدف شما به بهترین حالت ممکن اجرایی شود؛ پس هیچ گونه مانعی برای آغاز فرآیند یادگیری وجود نخواهد داشت و اگر قصد مسافرت، مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشور دانمارک را دارید، می توانید از جلسات تدریس خصوصی مکالمه زبان دانمارکی در منزل و یا محل کار خود بهره مند شوید.

انتخاب ساعت و روزهای تشکیل کلاس و همچنین اساتید مجرب و با تجربه ( خانم و آقا ) نیز بر عهده شما خواهد بود.

آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی

با آموزش هایی که موسسه زبان آموزان پیشرو به شما ارائه  خواهد داد، می توانید پس از مدت زمان لازم در آزمون های مختلفی شرکت کنید و مدارک معتبری را دریافت نمایید. یکی از این آزمون ها که مستقیما با مقوله ی مهاجرت، ادامه ی تحصیل و اشتغال در کشور دانمارک در ارتباط می باشد؛ YKI است و اخذ این مدرک برای کسانی که می خواهند با اهداف مختلف در این کشور اقامت نمایند، بسیار مفید واقع خواهد شد. در این آزمون زبان دانمارکی سطح دانش هر فرد در چهار مهارت مختلف زبان یعنی گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندن سنجیده و ارزیابی می شود. برای شرکت در دوره های آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته از طریق شماره های موجود در این سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس حاصل نمایید.

برچسب ها : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *