تدریس خصوصی زبان چینی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان چینی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان چینی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان چینی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

تدریس خصوصی زبان چینی

برخی از کشور های آسیایی هستند که به دلیل قدرت تجاری و یا سیاسی که دارند در سطح دنیا مطرح هستند. کشور چین یکی از این کشور هاست. قدرت اقتصادی و سیاسی این کشور به گونه ای است که می تواند باعث تغییرات بزرگ در سطح دنیا شود. اهمیت این کشور باعث شده است که زبان آن نیز اهمیت خاص خود را داشته باشد. فرهنگ و تمدن چند هزار ساله چین نیز باعث شده است افراد زیادی به فرهنگ چینی علاقه مند شوند و سعی داشته باشند که این زبان را یاد بگیرند. اما مشکلی که این افراد اکثرا با آن مواجه هستند این است که نمی توانند کلاس های مناسب را برای یادگیری این زبان پیدا کنند. تدریس خصوصی زبان چینی می تواند انتخاب خوبی باشد. در ادامه به بررسی زبان چینی و اینکه چرا برخی از افراد می خواهند این زبان را یاد بگیرند می پردازیم.

تدریس خصوصی زبان چینی

زبان چینی

زبان چینی زبان مادری بیش از 1.2 میلیارد نفر در دنیاست. تقریبا از هر 6 نفر در دنیا یک نفر به زبان چینی صحبت می کند. این زبان دارای الفبا نیست و هر کلمه شکل نوشتاری خاص خود را دارد. همین مورد باعث شده است که زبان آموزان چینی در یادگیری نوشتن این زبان مشکلاتی داشته باشند. اما این تنها مشکلی نیست که زبان آموزان این زبان با آن مواجه هستند، این زبان از لحاظ تلفظ کلمات و آواها نیز کمی سخت است و بسیاری از افرادی که شروع به یادگیری زبان چینی می کنند پس از مدتی منصرف می شوند. مشکل این افراد این است که نمی توانند کلاس های عمومی برای یادگیری چینی پیدا کنند، از طرفی در پیدا کردن مدرسی که برای تدریس خصوصی زبان چینی مناسب و حرفه ای باشد نیز برای آن ها سخت است. اما بهترین راه هم همین تدریس خصوصی و شرکت در کلاس خصوصی زبان چینی است.

تدریس خصوصی زبان چینی برای سفرهای گردشگری

یادگیری زبان چینی برای گردشگری

چین دارای یکی از کهن ترین تمدن های دنیاست و بدلیل تاریخ پر فراز و نشیبی که داشته آثار تاریخی زیادی نیز از سلسله های مختلف در این کشور وجود دارد. در سال 2015 حدودا 100 میلیون نفر از چین بازدید کرده اند. سیاست های این کشور نیز تلاش دارد که فضای بهتری را برای توریست ها فراهم کند. مسلم است که این افراد بیشتر با تور های مسافرتی به چین سفر می کنند، بنابراین نیاز به مترجم برای سفر های گردشگری احساس می شود. اگر می خواهید خودتان به چین سفر کنید نیز بهتر است که قبل از سفر به این کشور میزان مناسبی را از زبان چینی یاد بگیرید. اما آیا مدت زمان کافی دارید؟

یادگرفتن زبان چینی در مدت زمانی کوتاه و صرفا برای رفع کردن نیاز هایی که ممکن است در یک سفر پیش بیاید نیاز به مدت زمان زیادی ندارد. شاید بتوانید با شرکت در یک دوره ی کوتاه و فشرده به میزانی که می خواهید برسید. اما همه ی موسسه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند چنین دوره هایی را برگزار نمی کنند. در این مورد بهتر است از تدریس خصوصی زبان چینی موسسه زبان آموزان پیشرو همراه آموزش مکالمه تضمینی استفاده کنید، شما می توانید تعداد جلسات را خودتان مشخص کنید و مدرس نیز با توجه به هدف شما سعی می کند به گونه ای مواد درسی و شیوه ی تدریس را انتخاب کند که در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان چینی برای سفرهای کاری

آموزش خصوصی مکالمه زبان چینی برای سفر های کاری و تجاری

همانطور که می دانید چین کشوری است که صادرات زیادی به کشور های دیگر دارد و اگر شرکتی بتواند با شرکت های چینی همکاری داشته باشد سود زیادی نصیبش خواهد شد. شرکت هایی که با چین همکاری دارند هرچند وقت یکبار باید نماینده ای را به این کشور بفرستند تا کارهای مربوط به همکاری انجام شود. و یا برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی در این این کشور باید گروهی را اعزام کنند. در این مواقع نیاز به دانستن این زبان بیشتر می شود، اگر شما یک زبان را خودتان بلد باشید و بتوانید به آن زبان مکالمه کنید در ارتباط با متکلمان آن زبان موفق تر خواهید بود.

افرادی که در شرکت ها فعالیت می کنند زمان کافی برای شرکت در کلاس های عمومی زبان چینی را ندارند و رفت آمد برای آن ها سخت است. آن ها بیشتر به کلاس هایی نیاز دارند که با برنامه ی زمانی آن ها همخوانی داشته باشد و رفت آمد به این کلاس ها هم چندان سخت نباشد. در پایان خواهیم گفت که راه حل این مشکلات چیست.

تدریس خصوصی زبان چینی برای مترجمی

ترجمه کاری است که می تواند سود زیادی را برای فرد داشته باشد. زمانی که زبان مورد نظر زبانی باشد که مترجمان کمی برای آن وجود دارد و نیاز به مترجم نیز زیاد باشد یادگیری مترجمی آن زبان نیز بسیار مفید خواهد بود. زبان چینی هم از همین زبان هاست و افرادی که در زمینه ی ترجمه ی این زبان فعالیت می کنند کم هستند و از طرفی هم نیاز به مترجمی زبان چینی زیاد است. درآمد مترجمی که زبان چینی را مثلا به فارسی ترجمه می کند تقریبا 8 برابر کسی است که زبان انگلیسی را به فارسی ترجمه می کند و یا بالعکس.

اگر می خواهید مترجمی زبان چینی را یاد بگیرید و در این زمینه فعالیت کنید باید در کلاس هایی شرکت کنید که واقعا برای شما مفید باشد. کلاس ها و دوره های مترجمی زبان چینی که در تهران برگزار شوند بسیار کم هستند و دوره های عمومی نیز بازده چندان زیادی ندارند. برای این کار بهتر است که از تدریس خصوصی زبان چینی برای مترجمی ما استفاده کنید. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که در کلاس خصوصی می توانید بصورت حرفه ای مترجمی زبان چینی را بیاموزید.

موسسه زبان آموزان پیشرو

موسسه زبان آموزان پیشرو با استفاده از مجرب ترین اساتید زبان چینی که هرکدام در زمینه های مختلف مانند مترجمی یا مکالمه چینی مهارت دارند تدریس خصوصی زبان چینی را ارائه می کند. خدمات موسسه در تهران، کرج و شهر ری ارائه می شود. ویژگی مهم موسسه زبان آموزان پیشرو این است که شما می توانید کلاس خود را در هر روزی از هفته و در هر مکانی که راحت تر هستید داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره ی کلاس ها با ما تماس حاصل نمایید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *