تدریس خصوصی زبان چینی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان چینی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان چینی،آموزش خصوصی مکالمه زبان چینی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.زبان چینی یکی از جالب ترین و عجیب ترین زبان ها در نظر افراد مختلف است که البته با بیش از یک میلیارد مخاطب، به عنوان یکی از پر گوینده ترین زبان های دنیا نیز شناخته شده است و اغلب کسانی که از آن برای تلکم و بر قراری ارتباطات استفاده می کنند، در کشور چین،تایوان، سنگاپور، مالزی و مناطق دیگری از سطح جهان ساکن هستند.

به علت نحوه ی نوشتاری متفاوت و منحصر بفردی که دارد، اکثر افراد فکر می کنند که یادگیری آن بسیار سخت است؛ بدیهی است که همانند هر زبان خارجی دیگری برای آموختن زبان چینی نیز باید تلاش کرد و از یک روش صحیح پیروی نمود تا پس از سپری نمودن مدت زمان لازم، به توانایی استفاده از آن برای برقراری ارتباطات اجتماعی، تجاری و … دست یابید. یکی از بهترین و سریع ترین روش ها برای فراگیری این زبان، شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان چینی می باشد که توسط موسسه زبان آموزان پیشرو در شهر تهران و توابع برگزار خواهد شد.

ضرورت یادگیری زبان چینی

 با توجه به گسترش ارتباط و پیوند ایران با کشور چین ( به عنوان یکی از قطب های مهم اقتصادی جهان ) در زمینه ی تولید و اقتصاد، فرصت های شغلی فراوانی در شرکت ها، موسسات و  مشاغل مختلف به وجود آمده است که شما می توانید با تسلط بر زبان چینی به خوبی از این فرصت ها استفاده نمایید. علاوه بر این اگر قصد مهاجرت، اقامت و زندگی در این کشور را داشته باشید و یا بخواهید در دانشگاه های معتبر چین تحصیل کنید و حتی در صورت سفر به این کشور؛ یادگیری زبان چینی یکی از ضروری ترین اقداماتی است که لازم است انجام دهید.  هرچند که مردم این کشور عمدتا به زبان انگلیسی مسلط هستند اما وقتی که بتوانید به زبان مادری انها صحبت کنید، ارتباطات بهتر و بیشتری شکل خواهد گرفت.

تدریس خصوصی زبان چینی

آموزش خصوصی زبان چینی

یکی از بهترین روش های یادگیری یک زبان این است که شما به طور مستقیم با مردم آن کشور تعامل داشته باشید؛ برای مثال مدتی در چین زندگی یا کار کنید و یا چند دوست صمیمی چینی داشته باشید. در این صورت به طور ناخوداگاه در معرض یادگیری قرار می گیرید و مطمئن باشید که به واسطه ی نیاز و احتیاجات خود در مورد برقراری ارتباطات از طریق حس شنیداری خود به زبان چینی مسلط می شوید، اما برای اکثریت افراد چنین شرایطی وجود ندارد و به همین دلیل به دنبال راه حلی کاربردی هستند.

موسسه زبان آموزان پیشرو با برگزاری دوره های تدریس و آموزش خصوصی زبان چینی می تواند موقعیتی را برای شما شبیه سازی کند به گونه ای که انگار در ارتباط مستقیم با اشخاصی هستید که به این زبان صحبت می کنند. یکی از جذابیت های کلاس های خصوصی برقراری ارتباطی صمیمانه و سودمند بین اساتید و شخص یاد گیرنده است و به دلیل اینکه در این گونه کلاس ها به شیوه ای بهتر می توان برای استفاده از زمان برنامه ریزی کرد، معمولا فرصت بیشتری برای تعامل و یادگیری وجود دارد. شما می توانید در هر زمانی که می خواهید از خدمات آموزش خصوصی زبان چینی در محیط موسسه زبان آموزان پیشرو و یا در منزل و محل کار خودتان بهره مند شوید.

تدریس خصوصی مکالمه زبان چینی

گویش‌های مختلف زبان چینی در چین و کشورهایی که از این زبان برای مکالمه استفاده می کنند، گسترده است و این موضوع به تفاوت تلفظ ها، هجا و آهنگ کلمات بر می گردد. این زبان تا حدی سخت به نظر می رسد و همان طور که قبلا گفتیم چنین ذهنیتی به خاطر تفاوت در آهنگ واژگان، نوع ساختار حروف الفبایی و همچنین سیستم نوشتاری و خط می باشد.

شما به عنوان یک فردی که می خواهد به تازگی این زبان را بیاموزد، لازم است که چیزی در حدود ده هزار کاراکتر را یاد بگیرید، بتوانید بخوانید و بنویسید. نگارش در زبان چینی به دو صورت کلاسیک و ساده شده می باشد. منظور از کلاسیک همان خط قدیمی و اصیل چینی است که امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای سهولت در آوا نویسی و به کارگیری حروف الفبا و کاراکتر ها در زبان چینی یک سیستم جدید در نظر گرفته شده که به آن pin yin می گویند و مبتنی بر الفبای لاتین است؛ بنابراین اگر زبان انگلیسی بدانید تا حد زیادی پیمودن این مسیر یادگیری برایتان آسان تر خواهد شد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان چینی

موسسه زبان آموزان پیشرو با بهره مندی از اساتید مجرب و با تجربه در حوزه ی آموزش و همچنین تعیین برنامه ای راهبردی و کامل سعی دارد تا در ایده ال ترین زمان ممکن، مهارت های زبانی شما را برای شرکت در آزمون های رسمی زبان چینی تقویت نماید. تمامی افراد می توانند از خدمات آموزشی موسسه ی ما بهره مند شوند:

  • اگر تاجر، بازرگان و یا دارای شغلی مرتبط با امور بازرگانی و فروش هستید.
  • اگر می خواهید به قصد ادامه ی تحصیل به این کشور سفر کنید.
  • اگر قصد مهاجرت به چین را دارید.
  • اگر می خواهید در آزمون سفارت شرکت نمایید.

در هر صورت با هر سن و با هر هدفی که هستید، ما برنامه ی ویژه ای برای شما خواهیم داشت تا بتوانید به آنچه انتظار دارید، دست یابید.

فقط کافی است با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *