تدریس خصوصی زبان ارمنی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ارمنی، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ارمنی،آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.یادگیری زبان از جمله اهداف بسیار مهمی است که برای تحقق آن نیاز به برنامه ریزی بلند مدت دارید.فرقی نمی کند که زبان کدام سرزمین و ملیتی را می خواهید یاد بگیرید، مهم این است که از روشی مناسب برای آموزش استفاده کنید و با این روش یک تمرین فکری به ذهن خود بدهید که در نتیجه ی آن، علاوه بر تقویت حافظه ی شما موجب می شود تا پس از مدتی بتوانید از زبان ارمنی در مکالمات روزمره ی خود استفاده کنید.

این زبان به عنوان یک زبان هندواروپایی در مناطقی مثل ارمنستان، قفقاز، ترکیه، گرجستان، ایران و … برای برقراری ارتباط، صحبت کردن و مکاتبات مورد استفاده قرار می گیرد و البته در طول تاریخ دچار دگرگونی های زیادی شده است و آنچه امروز می بینید حاصل تغییراتی است که در نهایت زبان ارمنی کنونی را باقی گذاشته اند. این زبان باستانی برای نوشتار از خط سریانی بهره می گیرد و همانند سایر زبان های لاتین، جهت نوشتن از چپ به راست است.

به طور نسبی می توان گفت که یادگیری زبان ارمنی برای فارسی زبانان آسان تر است، اما به هر حال لازم است تا مدت زمانی را سپری نمایید و در این مدت به یادگیری، تمرین و تکرار ساختار، اصطلاحات و مکالمه زبان ارمنی بپردازید. در دوره های تدریس خصوصی زبان ارمنی که توسط موسسه زبان آموزان پیشرو برگزار می گردد، تکنیک هایی به شخص زبان آموز آموزش داده خواهد شد تا بتواند سریع تر به مکالمه و یا نوشتار این زبان جدید مسلط شود.

تدریس خصوصی زبان ارمنی

آموزش خصوصی زبان ارمنی

*شما برای یادگیری و آموزش این زبان به چه چیزهایی نیاز دارید؟

بیشتر افراد فکر می کنند که برای فراگیری یک زبان جدید حتما باید شرایط خاصی را مهیا کنند و یا از استعداد زیادی برخوردار باشند؛ درست است که برخی از اشخاص به صورت ذاتی در زمینه ی یادگیری زبان های جدید بسیار هوشمند هستند و از نبوغ و توانمندی کافی برخوردارند، اما این بدین معنا نیست که برای آموزش زبان ارمنی حتما باید چنین شرایطی داشته باشید. شما با هر توانایی ای که دارید، صرف نظر از میزان پیچیدگی یا سهولت ساختار آن زبان جدید؛ می توانید این فرایند را شروع کنید و موفق باشید، اما برخی از عوامل هستند که در افزایش کیفیت یادگیری شما موثر خواهند بود، مثل:

–          چقدر می توانید بر مفاهیم جدید تمرکز کنید؟

–          میزان دقت و جزیی نگری شما تا چه حد است؟

–           آیا از روش های صحیح مطالعه ی مطالب آگاه هستید؟

–         کیفیت مطالعه و آموزش زبان ارمنی چقدر است؟

–          ایا جهت مطالعه ی منظم روزانه برنامه ریزی مشخصی دارید؟

–          میزان تمرین و تکرار روزانه و مستمر خود را ارزیابی نمایید.

تدریس خصوصی مکالمه زبان ارمنی

اگر به این زبان علاقه داشته باشید، علاقه و تمایل شما بزرگترین و مهم ترین دلیلی است که می تواند به عنوان یک مبنای محکم برای بهره مندی از آموزش های لازم در نظر گرفته شود. اگر از شنیدن آهنگ های ارمنی و نحوه ی تلفظ واژگان در این زبان لذت می برید، شک نکنید که این علاقه در درون شما وجود دارد و خواهید توانست با استفاده از دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان ارمنی در مدت زمانی مشخص به آنچه آن را ایده آل می دانید، دست یابید.

با توجه به اینکه در ایران مراکز محدودی برای آموزش این زبان وجود دارد و همچنین منابع و کتاب های خودآموز دارای تنوع زیادی نیستند؛ بهترین روش استفاده از آموزش خصوصی است که عمدتا توسط اساتید مجرب ارائه می شود. معمولا این اساتید کسانی هستند که به واسطه ی علاقه، مسافرت، زندگی در ارمنستان، تحصیلات آکادمیک و عوامل دیگر با این زبان آشنا و به آن مسلط شده اند. موسسه زبان آموزان پیشرو افتخار می کند که با همکاری جمعی از مدرسان با تجربه در این خصوص می تواند رضایت شما عزیزان را تامین نماید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی

امروزه با توجه به دگرگونی و تغییر شکل مشاغل و سبک زندگی، افراد وقت کمتری برای پرداختن به علایق خود دارند و معمولا اکثر ما در طول یک روز زمان بسیاری را در ترافیک خیابان ها و مسیر های مختلف از دست می دهیم. به شخصه برای این مسئله راهکار خاصی نمی توانیم ارائه دهیم، اما می توان با استفاده از روش های مشخصی زمان خود را بهتر مدیریت کنیم. تدریس خصوصی یکی از آن روش هایی است که به طور مستقیم به مدیریت و صرفه جویی در زمانی که می خواهید به مقوله ی آموزش و یادگیری زبان ارمنی اختصاص دهید، کمک می نماید.

با استفاده از این روش، می توانید از کلاس های آموزشی در منزل یا محل خود بهره مند شوید. موسسه زبان آموزان پیشرو آماده ی اعزام مدرسان با تجربه و مجرب خانم و آقا جهت ارائه ی آموزشات لازم به شما می باشد. البته اگر بخواهید می توانید از کلاس های آموزش خصوصی مکالمه ارمنی در محیط آموزشگاه ما نیز استفاده کنید. این دوره ها به صورت کاملا خصوصی برگزار می گردد و هر چه تعداد زبان آموزان کمتر باشد، اساتید تمرکز بیشتری برای رفع نقاط ضعف شما خواهند داشت و آموزش گرامر و مکالمه زبان ارمنی از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

روش تدریس خصوصی به طور کامل قابلیت هماهنگی و تطبیق با شرایط فرد زبان آموز را دارد و به میزان قابل توجهی موجب کاهش اتلاف وقت وی خواهد شد.

برچسب ها : , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *