تدریس خصوصی زبان ارمنی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان ارمنی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان ارمنی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

شما عزیزی که این مقاله را می خوانید، به احتمال بسیار زیادی با زبان ارمنی آشنا هستید. یا بنا به دلایلی تصمیم گرفته اید این زبان هند و اروپایی را یاد بگیرید. زبانی که الفبای منحصر به فرد و ویژگی های بی نظیر دیگری دارد. قبل از اشاره به مهم ترین بخش این مقاله یک حقیقت را روشن می سازیم.

مشخص کردن و تضمین آموزش زبان حرف غیر منطقی و نادرستی است. توانمندی در مکالمه زبان ارمنی و یادگیری آن ثمره تلاش و کوشش زبان آموز است. یادگیری یک زبان برای همه امکان پذیر است. هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند زبان جدید یاد بگیرند؛ در کل افرادی که به زبان مادری خود صحبت می کنند توانایی یادگیری زبان دوم را هم دارند.

روش هایی برای بهینه سازی روند یادگیری زبان ارمنی هم وجود دارد که امروز قصد داریم یکی از آن ها یعنی تدریس خصوصی زبان ارمنی را برای شما بیشتر توضیح دهیم.

تدریس خصوصی زبان ارمنی

هدف ما مکالمه زبان است؛ هدف شما از یادگیری زبان ارمنی چیست؟

هر کسی هدف خاصی از یادگیری زبان دارد و این تنها درباره زبان ارمنی نیست، بلکه همه ی زبان ها را شامل می شود. ولی مهم ترین اهدافی که مردم از یادگیری زبان دارند سه مورد زیر است:

  • تجارت و گردشگری
  • تحصیل
  • اقامت

پیشرو همیشه در آموزش پیشگام بوده است؛ این موسسه معیار مهارت در مکالمه و توانمندی برقراری ارتباط را در  آموزش زبان ارمنی و سایر زبان ها را خط مشی قرار داده است. پیشرو زبان آموزی را ممتاز می شمارد که بتواند به زبان ارمنی صحبت کرده و محتواهایی که به زبان ارمنی هستند را متوجه شود. ابن نوع فکر باعث می شود متدهای آموزشی و مواد آموزشی موسسه به کلی متفاوت باشد.

معلم خصوصی زبان دارید؟

عمدتا هر ایرانی برای یک بار هم که شده، در کلاس خصوصی و در حضور یک معلم مطلبی را آموخته است. حتی ممکن است تدریس خصوصی زبان را هم تجربه کرده باشد. اجازه دهید تکلیف این مورد را مشخص کنیم. داشتن معلم خصوصی بدان معنا نیست که شما به صورت تضمینی زبان یاد می گیرید. چه بسا شما معلم خصوصی هم داشته باشید ولی زبان یاد نگیرید. بلکه داشتن معلم خصوصی راه درست یادگیری زبان ارمنی را تضمین می کند. به همین سبب می گوییم با تدریس خصوصی زبان سریع و آسان یاد می گیرید.

مزیت های تدریس خصوصی زبان چیست؟

امروزه زبان را با معلم یا به صورت خودآموز یاد می گیرند. ولی تدریس خصوصی هم معایب کلاس های عمومی و هم معایب روش خودآموزی را تا درصدهای بالایی برطرف می کند. در ادامه به چند مزیت تدریس خصوصی زبان ارمنی اشاره می کنیم.

فرصت مکالمه بیشتر و شناسایی مهارت هایی از زبان که نیاز به بهتر شدن دارند

چهار مهارت Reading, Speaking, Listening , Writing زبان آموزان در سطح های متفاوتی هستند. از این رو معلم یا مدرسی که با متدی متفاوت به صورت خصوصی چند ساعت در هفته به یک زبان آموز تدریس می کند، ممکن است به شما با روش دیگری تدریس کند. این یک مزیت به شمار می رود و ممکن است شما در مکالمه در سطح خوبی نباشید. معلم خصوصی برای بهتر شدن مکالمه شما زمان و انرژی بیشتری می گذارد.

البته اگر فکر کنید که مکالمه زبان را باید بعد از یادگیری زبان ارمنی شروع کنید؛ کاملا در اشتباه هستید…! مکالمه زبان ارمنی باید همزمان با آموزش تمرین شود و این چیزی است که زبان شناسان و متخصصان حوزه آموزش بارها ثابت کرده اند.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی

دوست دارید زمان و مکان آموزش را خودتان معین کنید؟

در گذشته زمان و مکان مهمترین چالشی بود که متقاضی تدریس خصوصی زبان ارمنی داشت. اما ما در پیشرو این چالش را به یک فرصت تبدیل کرده ایم.

  • شما کی فرصت یادگیری زبان ارمنی دارید؟
  • آیا از موسسه آموزش زبان پیشرو دور هستید؟
  • آیا شاغل هستید؟
  • آیا امکان ترک خانه را ندارید؟
  • آیا وقت برایتان طلاست؟

اگر تا به حال این مشکلات را داشتید، امروز با خبر خوشی که داریم، خوشحالتان می کنیم. اساتید خصوصی ما این امکان را دارند که در محل کار یا خانه برای شما ارمنی تدریس کنند. اگر دوست ندارید به موسسه بیایید و در کلاس بنشینید با کارشناسان ما تماس بگیرید و معلم های حرفه ای زبان ارمنی را که دارنده مدرک TTC هستند در منزل یا محل کار خود دعوت کنید و زبان را به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

به همین ترتیب زمان کلاس را هم می توانید با توجه به برنامه تان به دلخواه خود مشخص کنید.

مدرک TTC چه کاربردی دارد و چه کسی باید مدرک تی تی سی داشته باشد؟

ممکن است هر کسی در دنیای آموزش زبان که شناختی از زبان دارد مدعی آموزش زبان شود. ولی باید بدانید که بلد بودن یک زبان به معنی آن است که فرد بداند یادگیری زبان چگونه اتفاق می افتد؟ چگونه باید آموزش دهد؟ چه چیزی را آموزش دهد؟

از این رو موسسه آموزش زبان پیشرو علاوه بر مدرک تحصیلی آکادمیک، برای معلمان خصوصی دوره های TTC برگزار می کند و متد های جدید و موثر در تدریس خصوصی زبان ارمنی را به آن ها منتقل می کند. بنابرین شما از داشتن معلم های به روز خاطر جمع باشید.

شما هم می توانید از مزایای دیگر معلم خصوصی بگویید. ما عاشق شنیدن صحبت شما هستیم.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *