۱۰ کشوری که انگلیسی زبان دومشان است

چه برای سفر تجاری چه خوشگذرانی ، باید بدانید که 10 کشوری که انگلیسی زبان دومشان است ؛ کدام است.

اطلاعاتی  که در این پست جمع آوری شده، برای تجارت هم ارزشمند است و به شما میگوید درکدام کشورهای خارجی شما به اندازه کافی اشخاص انگلیسی زبان پیدا میکنید که بتوانید حداقل با آنها ارتباط برقرار کنید

کشورهای انگلیسی زبان

هند

حدود 232 میلیون نفر در هند ، به زبان انگلیسی صحبت می کنند، که می شود 23% . این عدد درحال بالا رفتن است چرا که مدرسه ها انگلیسی را به دانشجویان تدریس می کنند ، به همین دلیل آنها می توانند در کارهایی که نیاز به دانش زبان انگلیسی هست، کار کنند و البته که هند یکی از کشورهای تحت سلطه ی انگلیس است.جهت تدریس خصوصی زبان هندی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

نیجریه

ظاهرا بیش از نیمی از مردمان نیجریه به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، گه این یعنی حدود 79 میلیون نفر. شاید شنیده باشید که بسیاری از کلاهبرداری های اینترنتی در نیجریه رخ می دهد و کشوری است که  paypal با آن کار نمی کند.

فیلیپین

بیش از 55 میلیون نفر در فیلیپین به زبان انگلیسی حرف می زندد ، که این 55% جمعیت کشور است.نرخ تبدیل دلار 1 به 10 است ، که آنرا به یک کشور بزرگ برای پیدا کردن کارگر تبدیل کرده

آلمان

حدود 46 میلیون نفر در آلمان به زبان انگلیسی حرف می زنند ،واین  حدود 56% جمعیت آن کشور است. آلمان بهترین جا برای تجارت و گردش و تفریح است.جهت تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

فرانسه

بسیاری از مردم بر این باورند که فرانسوی ها تمایلی به یادگیری یا صحبت کردن به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم ندارند، که تا حدی درست است، اگر چه 36 درصد آنها صحبت می کنند یا حدود 23 میلیون فرانسوی هستند.جهت تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

پاکستان

پاکستان کشور بزرگی است، با افراد زیادی که به زبان انگلیسی صحبت میکنند . حدود 18 میلیون نفر در آنجا یا 11% جمعیت این کشوربه زبان انگلیسی مسلط اند .

ایتالیا

در ایتالیا ، حدود 29% ایتالیاییها به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، که حدودا 17 میلیون نفر می شوند .انگلیسی زبانی است که از همه بیشتر در جهان صحبت می شود ، و تعداد افرادی که به این زبان مسلط اند در حال زیاد شدن است.جهت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ژاپن

حدودا 15 میلیون از افراد ژاپن می توانند انگلیسی حرف بزنند ، که این می شود 12% جمعیت . مهم است که به خاطر تجارت بین الملی این زبان را بدانند .جهت تدریس خصوصی زبان ژاپنی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

هلند

هلند کشور کوچکی است ، شاید بتوانیم بگوییم زبان انگلیسی ،زبان اول این کشور است چون 87% مردم به این زبان صحبت می کنند ، که می شود چیزی معادل 14 میلیون نفر .جهت تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 جنوب آفریقا

29% افراد در جنوب آفریقا به زبان انگلیسی صحبت می کنند ، یا حدود 14 میلیون نفر . من فکر می کنم زبان اصلی در آنجا زبان هلندی است یا احتمالا زبان بومی خودشان

این لیستی از 10 کشوری بود که زبان انگلیسی ، زبان دومشان است .و البته که شما می دانید انگلیس، استرالیا، نیوزلند ، کاندا و آمریکا همگی زبان انگلیسی ،زبان اولشان است.

در آخر اینکه شما عزیزان می توانید جهت شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان آموزان پیشرو با ما در ارتباط باشید

منبع: https://advertising.knoji.com/top-ten-countries-that-speak-english-as-a-second-language/

برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *