یادگیری زبان هلندی

یادگیری زبان هلندی شما را به بیش از 23میلیون نفر که زبان مادریشان هلندی است وصل میکند ،که بیشتر ساکن هلند هستند ،ولی زبان هلندی در بلژیک، سورینام هم صحبت می شود . زبان هلندی به زبان های انگلیسی و نروژی و دانمارکی خیلی نزدیک است . قواعد دستوری زبان هلندی نصف قواعد انگلیسی و نصف قواعد آلمانی را پیروی می کند ، ولی هزاران لغت مشترک با انگلیسی دارد – لغاتی که صداها و معناهای یکسانی دارند ولی لغات با ریشه رومی هم زیاد دارد .

این جمله هلندی را در نظر بگیرید Wat is jouw naam? به معنایWhat is your name?  

یادگیری زبان هلندی

زبان هلندی یکی از بزرگترین زبانهایی است که در اروپا صحبت میشود و 23میلیون نفر در اتحادیه اروپا به این زبان صحبت میکنند .زبان ملی هلند استو در برخی از مرزهای فرانسه و آلمان صحبت میشود .

تدریس خصوصی زبان هلندی

چرا باید زبان هلندی را بیاموزیم ؟

مردم اغلب دلایل مختلفی برای یادگیری یک زبان خارجی دارند ، برخی برای انجام تجارت ، برخی به عنوان گردشگر . برای مردمان انگلیس، یادگیری زبان هلندی چندین مزیت دارد .مهمترینش  این است که انگلیسی زبانان اغلب هلندی را راحت تر از زبان های دیگر یاد می گیرند چون زبان هلندی از لحاظ زبانشناسی از خانواده ی زبان های انگلیسی و آلمانی است.اگرچه که از نظر دستوری از آلمانی ساده تر است.

از لحاظ روابط تجاری ، هلند پنجمین شریک تجاری انگلیس است .اگر بخواهیم از لحاظ اقتصادی شرکای اروپایی را بررسی کنیم دانستن زبان هلندی مزیت برای شما محسوب میشود .

تقریبا 1میلیون گردشگر هر ساله از انگلیس به هلند سفر میکنند . اگرچه که در هلند انگلیسی صحبت میشود، تجربه شما از گردشگری خیلی بهتر میشود اگر کمی زبان هلندی بدانید .و وقتی هلندی زبانان ببینند که شما زبان آن ها را یاد گرفته اید استقبال گرمتری از شما دارند.

چطور زبان هلندی را بهتر یاد بگیریم؟

یادگیری یک زبان خارجی این نیست که یک کتاب بردارید و قواعد دستوری را حفظ کنید . اینترنت و نرم افزارهای یادگیری زبان هم می تواند کمک دهنده باشد.

شاید هم یکی ترجیح بدهد که به همان شیوه ی سنتی در کلاس ثبت نام کند . عیب این فرمت یادگیری این است که زمانش محدود است و معلمی نیست که بخواهد بین درسها و مرور هفتگی مشکلات شما را برطرف کند .در خانه خواندن هم از روی سی دی و دی وی دی درست است که روش منعطف تری است ولی این سیستم یادگیری زبان خارجی هم بدون پشتیبان هستید و خودتان به تنهایی باید مشکلاتتان را حل کنید .

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان هلندی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان در ارتباط باشید

منبع: https://www.babbel.com/learn-dutch

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *