چه مرکز آزمونی را برای آیلتس انتخاب نماییم؟

انتخاب بهترین مرکز آزمون آیلتس می تواند برای کاندیدهای آیلتس کمی چالش برانگیز باشد .روز ، مکان وقتی می خواهید برای این آزمون ثبت نمایید مهم است.در مقاله این هفته، ما متمرکز می شویم روی سوالاتی که مربوط به مرکز آزمون آیلتس است.

تدریس خصوصی آیلتس

در اینجا چند سوال را مطرح کرده ایم:

1-کدام مرکز آزمون آیلتس نمره بهتری میدهد؟

درحقیقت،آیلتس توسط سه سازمان شناخته شده ی بین المللی برگزار میشود: IDP, the British Council and Cambridge..شما میتوانید هر نوع مرکز آزمون آیلتس را انتخاب کنیدسوالات به صورت سراسری از یک بانک  می آید و قواعد آن و امتیازدهی بین مراکز آزمون ثابت است.

2-برای اینکه امتحان بدهیم بهتر است که به کشور یا شهر دیگری سفر کنیم؟

آیلتس یک آزمون استاندارد است،به این معنا که تستها مطابق قواعد آیلتس و همینطور نمره دهی . از نظر آیلتس مهم  نیست که شما امتحانتان را کجا بدهید چرا که روال کار یکی خواهد بود.با دانستن این اطلاعات پس بهتر  است مرکز آزمونی نزدیک به خودتان انتخاب کنید .

آیا من می توانم روز امتحان را جلو یا عقب بیاندازم ؟

بله البته که امکان تغییر روز امتحان وجود دارد، اگرچه باید در نظر داشته باشید که ، جا و ظرفیت محدود است ، پس اگر روزتان را عوض کنید شاید برای تاریخ بعدی جا گیرتان نیاید.به عبارت دیگر،شما ریسک از دست دادن صندلی رزرو شده که الان دارید را از دست می دهید. به همین دلیل اول چک کنید که در روزهای آتی ظرفیت هست ، دوم که باید هزینه ی کنسل کردن هم مد نظر قرار بدهید.از یک مرکز آزمون به دیگری این هزینه متغییر است و بستگی به این دارد که شما چقدر زود یا دیر کنسل کنید.و اصلا عجله هم نکنیدچون اغلب مواقع دانشجویان اشتباه آیلتس آکادمیک را به جای جنرال و بالعکس استفاده می کنند.

4-دوست،دوست من در آن مرکز آزمون کار میکند آیا این روی نمره من تاثیردارد؟

این هیچ ربطی به نمرها ی که شما میگیرید ندارد.به این خاطر که ممتحن ها زیر نظر هستند.به علاوه که آنها مکالمه و نوشتار شما را براساس جدولی که به آنها آموزش داده شده نمره دهی می کنند

5- اگر ممتحن  زبانش با ما یکی باشد  .آیا به این معنی است که نمره بهتر یا بدتر میگیرم؟

آیلتس سعی میکند از ممتحنها ی محلی استفاده کند،ولی ممتحن ها  بسیار حرفه ای آموزش دیده اند و باید روال را بدون جا انداختن یک مرحله کامل کنند. پس اصلا مهم نیست که زبان مادری ممتحن چه باشد.

همچنین شما عزیزان علاقه مند به شرکت در آزمون می توانید جهت شرکت در دوره های تدریس خصوصی آیلتس موسسه زبان آموزان پیشرو با ما در ارتباط باشید

منبع: https://www.ieltsjuice.com/weekly-lessons/2015/08/07/what-ielts-test-center-to-select

برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *