۸ مورد از مزایای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی به مرور زمان بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. این نوع کلاس نه تنها نمره ی زبان آموز را از نظر آکادمیک بالا می برد بلکه می تواند دانش او را در مورد موضوعات مختلف توسعه دهد. کلاس خصوصی زبان اثرات مثبت زیادی روی سطح علمی زبان آموزان می گذارد. ما در این مطلب به 8 مورد از مزایای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پرداخته ایم:

8 مورد از مزایای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی

درس ارائه شده دقیقا مناسب شرایط شما انتخاب می شود

یکی از مهم ترین مزایای کلاس خصوصی زبان انگلیسی این است که موضوعاتی آموزش داده شده با توسط به سطح علمی شرکت کننده ها انتخاب می شود. به همین دلیل خیلی از کلاس های دانشگاهی کاملا بی فایده هستند چون برای بعضی از دانشجویان بسیار ساده هستند و برخی دیگر باید برای رسیدن به سطح کلاس حسابی تلاش کنند. کلاس خصوصی زبان این مشکل را حل کرده است. شما با شرکت در این کلاس اطمینان حاصل می کنید که مربی روی نیازها و توانایی های فردی خود شما تمرکز می کند و یادگیری در بالاترین سطح خواهد بود. این نکته برای کسانی که اختلال یادگیری دارند اهمیتی صد چندان پیدا می کند.

مزایای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی

یادگیری یک به یک، استفاده ی بهینه از زمان و حداکثر توجه دو طرفه

یکی دیگر از مزایای کلاس خصوصی، زمانی ست که مربی در اختیار زبان آموز قرار می دهد. کلاس های خصوصی معمولا شامل یک مربی و یک نفر زبان آموز هستند و از این رو تمام توجه مربی معطوف به شماست. در مقایسه با این شرایط در کلاس های 20 یا 30 نفری توجه مربی بین افراد تقسیم می شود و ممکن است به برخی از افراد حاضر در کلاس هیچ توجهی نشود. هر چقدر میزان حواس پرتی های محیط کمتر باشد مربی راحت تر قادر است روی نقاط ضعف شما کار کند و روند آموزش زبان را موثرتر ارائه دهد.

کلاس خصوصی زبان انگلیسی

می توانید مناسب ترین مربی را انتخاب کنید

هر چقدر مربی، با شما بهتر جفت و جور شود از دوره ی آموزشی بیشتر بهره می برید. نحوه ی آموزش و ویژگی های شخصیتی هر دو به یک اندازه اهمیت دارند. در دانشگاه دانشجویان هیچ قدرت انتخابی برای گزینش اساتید ندارند ولی هنگامی که در کلاس خصوصی زبان انگلیسی شرکت می کنند می توانید خودتان مربی مورد نظر را انتخاب کنند. مربی های زیادی هستند که پیشنهاد کلاس خصوصی زبان را می پذیرند و هر کدام نقاط قوت و شیوه ی تدریس خاص خود را دارند. پیدا کردن مربی مناسب نه تنها به شما انگیزه می دهد بلکه در نتیجه ی کار تاثیر فوق العاده ای می گذارد.

افزایش اعتماد به نفس

در کلاس های خصوصی معمولا یک نفر شرکت می کنند در نتیجه مربی و زبان آموز فرصت کافی دارند تا با هم ارتباط برقرار کنند و مربی شناخت کافی نسبت به شما پیدا می کند. در اینصورت اگر مشکلی وجود داشته باشد با کمک مربی برطرف می شود. به عنوان مثال کسانی که خجالت می کشند در چنین محیطی راحت تر ابراز وجود می کنند و تحت فشار کمتری قرار می گیرند.

معلم خصوصی زبان

کمک کردن در تکالیف و تست ها

تکالیف گاهی واقعا خسته کننده هستند ولی گاهی می توانند واقعا آموزنده باشند. اگر این تکالیف را به تنهایی انجام دهید ممکن است اصلا چیزی از آن یاد نگیرید. همراهی مربی در این مرحله نه تنها تمرکز و علاقه ی زبان آموز را بالا می برد بلکه کیفیت انجام تکالیف را نیز بهبود می بخشد و یادگیری بیشتری در جلسات خواهید داشت. به همین ترتیب مربی می تواند برای آمادگی در امتحانات بزرگتر هم به شما کمک بسیاری کند.

روش ها و ابزارهای آموزش جالب

درس های دانشگاهی همگی شبیه هم هستند و به کتاب وابستگی زیادی دارند. در مقابل، کلاس های خصوصی معمولا کمتر فرم رسمی دارند در نتیجه انعطاف بیشتری در آن ها دیده می شود. در نتیجه مربی از هر وسیله و یا روشی که تمایل داشته باشد استفاده می کند. به این ترتیب شرکت کننده کمتر خسته می شود و در هر جلسه با چالش های جدیدی روبرو خواهد شد.

کلاس خصوصی زبان

شرایطی راضی کننده و مطابق میل شما

با گذشت زمان کلاس های خصوصی زبان بیشتر مورد توجه و علاقه ی متقاضیان قرار می گیرند چون مربی خودش به منزل شما می آید و در وقت صرفه جویی می شوند. به راحتی می توانید جدول زمانی تنظیم کنید بطوری که با سایر امور روزمره و ساعاتی که در محل کار هستید تداخلی نداشته باشد. در نهایت با این شیوه در هزینه ها هم صرفه جویی می کنید.

اگر بخواهیم بطور خلاصه مزایای آموزش خصوصی زبان را برشماریم می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

  • مربی روی زبان شما، توانایی شما و حیطه هایی که به تمرین بیشتری نیاز دارید توجه می کند.
  • انجام دادن تکالیف خیلی سریع تر از شرکت در گروه کلاسی به پیشرفت شما کمک می کند.
  • شما می توانید در مورد موضوعات کلاس با مربی صحبت کنید و سرفصل هایی را انتخاب کنید که برایتان جالب و مورد نیاز است.
  • اگر دانش زبان را برای به دست آوردن موقعیت و یا شغلی نیاز دارید، شرکت در کلاس خصوصی زبان بهترین موقعیت را بوجود می آورد که روی همین مسئله تمرکز کنید.
  • شما می توانید بدون هیچ نگرانی بابت سایر شرکت کنندگان کلاس، در مورد تلفظ کلمات بارها و بارها از مربی سوال بپرسید.
  • می توانید سرعت پیشرفت کلاس را با توجه به توانایی فردی خودتان تنظیم کنید.
  • در کلاس های خصوصی حواس پرتی های محیطی کمتری وجود دارد و این کلاس ها سختگیرانه و جدی برگزار می شوند. این سخت کوشی نتایج درخشانی برای شما به ارمغان می آورد.
برچسب ها : , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *