راهنمایی که کمک می کند شما نهایتا بتوانید به زبان فرانسوی صحبت کنید

6 راه ساده برای اینکه بتوانید فرانسوی را روان صحبت کنید .

در حال حاضر گزینه های زیادی وجود دارد که کمک میکند شما فرانسوی خوب صحبت کنید .روزهایی که بروید به کتابخانه و یک کتاب بردارید گذشته. روشهای مختلف یادگیری الان در دسترس است. اولین سوالی که شما باید ازخودتان بپرسید این است که:

آیا آمادگی هزینه کردن برای آموزش را دارید ؟

اگر می خواهید یاد بگیرید که به زبان فرانسوی صحبت کنید،باید بتوانید کمی در آن سرمایه گذاری کنید . یادتان نرود که حتی زمان هم یک نوع هزینه کردن است مثل پول. ، با یکسری راه حل شما می توانید از بقیه سریع تر زبان یاد بگیرید. راه حل هایی که هزینه ی آن بیشتر است توسط متخصصان آموزش و پرورش برای ارائه آموزشی با کیفیت ارائه می شود . درست مثل هر چیز دیگری در جهان ، ما دنبال یک نتیجه مطلوب هستیم .

درحقیقت 6 روش مختلف برای یادگیری زبان فرانسوی وجود دارد. و هر کدام از این 6 روش ماژول های مختلفی را به کار میگیرد تا مهارت های زبانی را پرورش بدهد .

اینجا توضیحات دقیق تر برای انواع یادگیری را آورده ایم

یادگیری زبان فرانسوی

آموزش حضوری و با معلم

کلاسهای خصوصی فرانسوی برای تمرین فشرده مهارت مکامله طراحی شده که مناسب زبان آموزانی است که یک هدف به خصوص را دنبال می کنند . اغلب کلاسهای خصوصی گرانترین نوع آموزش زبان هستند چون برای هر درس باید به معلم پول پرداخت کنید.

معلم خصوصی: این هم دوره هایی کوتاه  مدت با یک هدف خاص از یادگیری زبان فرانسه است، برای مثال آماده کردن یک مقاله یا نوشتن یک چیز کتبی .معلم شما را در آن مورد خاص کمک می کند و آن مربی واقعا ماهر است.

تدریس خصوصی از راه دور:  یک دوره سبک برای همراهی زبان آموزان برای برنامه های از راه دور .معلم راهنمایی و اصلاحات لازم را برای اینکه تبحر کافی به دست بیاورید به شما میدهد.

شما عزیزان می توانید جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس حاصل فرمایید

کلاسهای گروهی فرانسوی

کارگاه های موضوعی: یک فرد ماهر گروهی از بچه ها را برای صحبت کردن پیرامون  یک موضوع دور هم جمع میکند و دانش آموزان باید مهارت صحبت کردن خوبی داشته باشند .

در کلاسهای گروهی هزینه معمولا کمتر است ولی غایب هم زیاد دارد و دانشجویان به اندازه ی کلاسهای خصوصی تمایل به یادگیری ندارند.

غوطه ور شدن در یادگیری زبان فرانسوی : که شما به مدرسه در کشور فرانسه برای یادگیری زبان فرانسوی میروید ، کمک میکند که شما مکالمه روانتری داشته باشید و این نوع آموزش های حضوری به شما خیلی  کمک میکند ،

آموزش های ویدیویی

این نوع آموزش خصوصی از راه دور از طریق سایت ها یا اسکایپ انجام میشود که به صورت خصوصی زبان فرانسوی آموزش داده میشود ، برای کسانی است که جای مشخصی ندارند و همواره از جایی به جای دیگر در حال ترددند بهترین گزینه هست .معلم باید به رسانه های اجتماعی و کار کردن با آنها آشنا باشد.

کنفرانس های تصویری:امروزه به ندرت از این شیوه ی آموزش زبان استفاده میشود و آن هم به خاطر مشکلات فنی است .

کلاس های نوشتاری

که شما یاد میگیرید چطور زبان فرانسوی را صحبت کنید و در این کلاس ها چت میشود :در اینجا مربی ای حضور ندارد و شما با بقیه زبان آموزان در ارتباط خواهید بود.

یادگیری زبان فرانسوی به شیوه ی خود آموز

متدهای خود آموزش زبان فرانسوی مانند سیدی های آموزشی ،این راه حل به نظر برای افزایش مهارت گرامری و درک مطلب و لغات خوب باشد . در این نوع یادگیری زبان باید شما به اندازه کافی انگیزه داشته باشید مگر نه بعد از چند هفته کنار میگذاریدش

کدام روش یادگیری زبان بهتر است؟

میتوانید اول همه ی روشهای یادگیری زبان را امتحان کنید و یکی را برگزینید ولی باید وقت کافی را داشته باشید ،من در اینجا به شما راهنمایی لازم را می دهم . ابتدا از سطح مبتدی شروع کنید و اگر زمان محدود دارید می توانید از یک معلم خصوصی برای برنامه ریزی راه استفاده نمایید تا به نتیجه ی مطلوب دست یابید.

موسسه زبان آموزان پیشرو بعنوان یکی از مراکز تدریس خصوصی زبان های خارجی آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان های خارجی به شما عزیزان می باشد

منبع: https://www.lovefrance.info/learn-how-to-speak-french/

برچسب ها : , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *