در این دانشگاه ها هزینه تحصیل پایین است و مجانی هستند

برای دانشجویانی که امکان تحصیل خارج از کشور دارند ، شهریه بیشترین هزینه ای است که باید مد نظر قرار بدهند

در سال تحصیلی 2015-2016 ، متوسط شهریه دانشگاه های دولتی برای دانشجویا ساکن 9410 دلار بود در اینجا ما لیستی از دانشگاه هایی را برایتان آوردیم که برنامه های درسی را با شهریه و هزینه سالیانه کمتری ارائه می دهند، این اطلاعات راخود دانشگاه ها ارائه داده اند.

در این دانشگاه ها هزینه تحصیل پایین است و مجانی هستند

لیست دانشگاه های با هزینه تحصیل پایین یا رایگان

دانشگاه وین

دانشگاه های دولتی اتریش برای دانشجویان بین المللی که خارج از اتحادیه اروپا هم هستند هزینه و شهریه ی تقریبا پایینی را دارد . در دانشگاه وین ، دانشجویان بین المللی حدود 767 یورو هر ترم شهریه می دهند به علاوه 19 یورو هزینه های مربوط به انجمن سایت .

زبان اصلی تدریس در دانشگاه وین آلمانی است ، ولی دو تا حوزه ی کارشناسی و بیشتر از 12 تا دوره ی کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دانشگاه Pierre and Marie Curie University  در پاریس

هزینه شرکت در دانشگاه های دولتی فرانسه برای دانشجویان بومی و خارجی یکسان است.این دانشگاه با رتبه ی بالا ، هزینه ای بین 184 تا 610 یورو به عنوان هزینه ی ثبت نام سالیانه اخذ می نماید. این هزینه برای رشته های پزشکی بیشتر است. دانشجویان بین المللی که بیمه اروپایی ندارند 213 یورو هم هر سال هزینه بیمه دانشجویی می دهند .

زبان اولیه تدریس در دانشگاه فرانسوی است ، ولی بیشتر رشته های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می شود .جهت تدریس خصوصی زبان فرانسه می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه Heidelberg

دانشگاه دولتی در آلمان که هیچ گونه هزینه ای از دانشجویان بومی و بین المللی نمی گیرد . دانشجویان هر ترم یک مبلغی را به عنوان شهریه می پردازند، این دانشگاه با رتبه ی بالا 142.30 یورو در هر ترم تحصیلی می گیرد.

هزینه ی زندگی ، شامل اجاره، غذا ، هزینه بیمه ، بین 725-864 یورو در ماه است .جهت تدریس خصوصی زبان آلمانی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه University of Oslo

دانشجویان دانشگاه های دولتی نروژ ،حتی آنهایی که ملیت خارجی دارند ، عموما پولی را به عنوان شهریه نمی پردازند.در عوض در این دانشگاه رتبه بالا ،دانشجویان هزینه ای معادل 75$ برای هر ترم میپردازند .تمام برنامه های درسی کارشناسی به زبان نروژی تدریس می شود ، ولی برای کارشناسی ارشدبه زبان انگلیسی هم تدریس می شود .

دانشجویان باید به این نکته توجه کنند که هزینه زندگی در نروژ تقریبا بالاست .

دانشگاه علوم وفناوری پادشاه عبدالله

دانشجویانی که دنبال تحصیل در زمینه ی علوم پایه و تکنولوژی هستند باید این دانشگاه را مد نظر قرار بدهند .این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان و شهریه، مسکن ، درمان ،دندانپزشکی و چیزهای دیگر کمکهای مالی می دهد .

این دانشگاه در مقطع کارشناسی فعال نیست.جهت تدریس خصوصی زبان عربی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه Bologna

دانشجویان ایتالیایی و بین المللی همان شهریه تعیین شده در این دانشگاه عالیرتبه را می پردازند . شهریه برای دانشجویان بین المللی ، که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی تدریس میشود ، بین 1700 تا 4000  یورو در سال است.

بیشتر مقطع هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شود در وب سایت دانشگاه لیست شده.جهت تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه Ljubljana

این دانشگاه اسلوونی عموما دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا را بین 2500 تا 3095 یورو در سال برای تدریس به زبان انگلیسی شهریه می گیرد.

بیشتر دروسی که به زبان انگلیسی تدریس  می شود در مقطع کارشناسی ارشد است ،ولی دوتا رشته در کارشناسی هم به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دانشگاه Aarhus

این دانشگاه عالی رتبه دانمارکی تقریبا 70 رشته دارد که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، و بیشتر رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد است . دانشجویان بین المللی از کشورهای خارج اتحادیه اروپا ، حدود 8000 یورو در سال شهریه می پردازند .

رشته های علوم، مهندسی، پزشکی کمی بیشتر هزینه دارد حدود 13500 یورو.جهت تدریس خصوصی زبان دانمارکی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه علوم و فناوری کره Korea Advanced Institute of Science and Technology

دانشجویا این دانشگاه اصولا شهریه اشان و مخارجشان را با بورسیه تامین می کنند . دانشجویان مقطع کارشناسی باید نمره GPA 2.7به بالا بگیرند.

بیشتر کلاسها در کره به زبان انگلیسی تدریس می شود .جهت تدریس خصوصی زبان کره ای می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه HELSINKI

دانشجویان میتوانند در این دنشگاه همه چیز تمام بدون پرداخت شهریه در سوئد درس بخوانند.

دراگوست 2017 ،دانشجویان بین المللی ازخارج اتحادیه اروپا باید شهریه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسس را بپردازند.

در آخر اینکه شما عزیزان می توانید جهت شرکت در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی موسسه زبان آموزان پیشرو با ما در ارتباط باشید

منبع: https://www.usnews.com/education/best-global-universities/photos/2016/07/14/tuition-is-low-or-free-at-these-global-universities?slide=7

برچسب ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *