تدریس خصوصی زبان فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان فرانسه ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان فرانسه ،آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسه در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

زبان فرانسوی

همه ی زبان های دنیا برای افرادی که به آن صحبت می کنند بی نقص است و نمی توان اظهار کرد که زبانی بدرد نمی خورد و یا کامل نیست. اما برخی از زبان ها تحت تاثیر قدرت فرهنگی، علمی و سیاسی متکلمان آنها گسترش بیشتری داشته اند و افراد بیشتری آن را بلدند. زبان فرانسوی نیز یکی از همین زبان ها است.

تدریس خصوصی زبان فرانسه و مکالمه زبان فرانسوی

 چرا می خواهید فرانسوی بیاموزید؟

زبان فرانسوی زبان پرکاربردی است ولی بدلیل سخت بودن آن همه ی افرادی که شروع به یادگیری آن می کنند نمی توانند موفق شوند. مردم فرانسه به شدت به زبان خود و حفظ اصالت آن اهمیت می دهند و به همین دلیل واژه هایی که از زبان های دیگر به فرانسوی وارد شده باشند کم هستند. افرادی که می خواهند زبان فرانسوی را یاد بگیرند به دو دسته تقسیم می شوند، برخی افرادی هستند که فقط به دلیل علاقه می خواهند این زبان را یاد بگیرند و برخی نیز به دلیل نیاز می خواهند فرانسوی را بیاموزند.

یادگیری و تدریس خصوصی زبان فرانسه از روی علاقه

اشخاصی که تنها به دلیل علاقه به زبان فرانسه می خواهند آن را یاد بگیرند می توانند به خودی خود و با استفاده از کتاب های خودآموز این زبان را یاد بگیرند و یا در کلاس های آموزش زبان فرانسه شرکت کنند. در روش خودآموزی بیشتر افراد خسته می شوند و از ادامه ی یادگیری منصرف می شوند. شرکت در کلاس ها هم ممکن است متناسب با زمان شما نباشد ولی روش بهتری هم هست، شما می توانید در کلاس های خصوصی شرکت کنید. تدریس خصوصی زبان فرانسه را می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو تجربه کنید. شاید با شنیدن تدریس خصوصی زبان فرانسوی سریع به هزینه های زیاد فکر کنید اما هزینه های این موسسه متناسب با سرویس های آن است.

شما می توانید مشخص کنید که تدریس خصوصی شما در کجا باشد، محل کار، منزل و یا هر مکانی که شما مشخص کنید. هزینه ی همه آنها هم یکسان است. شما می توانید از بهترین مدرس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی استفاده کنید و در کمترین زمان ممکن به سطح قابل قبولی از زبان فرانسوی از جمله مکالمه تضمینی برسید.

یادگیری و تدریس خصوصی زبان فرانسه به دلیل نیاز

برخی از زبان آموزان بدلیل نیاز می خواهند فرانسوی را یاد بگیرند. برخی به دلیل تحصیل می خواهند زبان فرانسوی را آموزش ببینند بعضی دیگر برای سفر و عده ای هم برای فرصت های شغلی نیاز دارند تا زبان فرانسوی را آموزش ببینند.

سفر توریستی به فرانسه

اگر می خواهید در آینده ای نزدیک به فرانسه سفر کنید حتما به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا تا حدودی با فرانسوی آشنا شوید. همان طور که گفتیم فرانسوی ها بشدت به زبان خود اهمیت می دهند. برخلاف سایر کشورها شما در فرانسه هیچ تابلویی را پیدا نخواهید کرد که به انگلیسی باشد، مردم فرانسه هم به توریست هایی که به زبان فرانسوی صحبت نمی کنند اهمیت کمتری می دهند. شما در یک سفر به سطح بالایی از دانش زبانی نیاز ندارید و تنها یادگیری فرانسوی در حدی که بتوانید نیازهای خود را برطرف کنید برای شما کافی خواهد بود.

آموزش خصوصی مکالمه زبان فرانسوی

شما می توانید با استفاده از تدریس خصوصی زبان فرانسه و آموزش مکالمه تضمینی ما در موسسه زبان آموزان پیشرو در مدت زمان کمی به سطحی از زبان فرانسوی برسید که بتوانید نیازهای خود را در دوران سفر برطرف کنید. در صورتی که به گرفتن راهنما و مترجم در فرانسه فکر می کنید باید بدانید که هزینه ی آموزش خصوصی زبان فرانسوی بسیار کمتر از هزینه ای خواهد بود که در فرانسه برای مترجم خواهید پرداخت.

تحصیل در فرانسه

فرانسه از دیرباز به دلیل داشتن دانشگاه های خود شهرتی جهانی دارد و هر ساله بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. دانشگاه ها و موسسات آموزشی برای اینکه محصل را پذیرش کنند از او می خواهند تا در آزمون TFI شرکت کند. آزمون تی اف آی آزمون مهارت های زبانی فرانسوی است. در این آزمون میزان دانش فرانسوی شما سنجیده می شود و مشاهده می شود که آیا می توانید نیازهای خود را در یک محیط آکادمیک یا شغلی برطرف کنید یا خیر.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای تحصیل در فرانسه

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند باید ابتدا در آزمون تی اف آی شرکت کنند. برای این آزمون باید سطح مناسبی را داشته باشد و همچنین با اصطلاحات آکادمیک نیز آشنا باشید. رسیدن به این سطح از زبان فرانسوی در کلاس های جمعی آموزش فرانسه کمی سخت است و نیاز به زمان زیادی دارد. تدریس خصوصی زبان فرانسوی برای آمادگی برای آزمون TFI بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید. با شرکت در دوره ی فشرده ای کلاس های موسسه زبان آموزان پیشرو می توانید در کمترین زمان ممکن به دانش لازم را برای آزمون TFI بدست بیاورید.

کار در فرانسه

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای کار در فرانسه

 فرانسه با داشتن 36 میلیون دلار تولید ناخالص یکی از قدرتمندترین اقتصاد های اروپا است. فرصت های شغلی در این کشور بسیار فراوان است. اگر از افرادی هستید که برای کار به فرانسه می روید و می خواهید در شرکت های فرانسوی مشغول به کار شوید حتما باید مدرک TFI را داشته باشید. نیازی نیست که در کلاس های دسته جمعی شرکت کنید، بجای آن از تدریس خصوصی زبان فرانسه استفاده کنید. شما در کلاس خصوصی رابطه ی بهتری با مدرس دارید و مشکلات خود را می توانید بهتر حل کنید. در کلاس های خصوصی هم بیشتر تمرکز بر روی نیاز زبان آموز است و معلم بر اساس نیاز او مباحث درسی متفاوت را انتخاب می کند.

مدرسین فعال در موسسه ی زبان آموزان پیشرو از بروزترین و بهترین مدرسین هستند. شما می توانید با استفاده از کلاس های خصوصی زبان فرانسه با 35 جلسه مکالمه تضمینی دانش فرانسوی خود را بسیار بالا ببرید. برای هماهنگی و ثبت نام با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *