تدریس خصوصی زبان انگلیسی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی،آموزش خصوصی مکالمه زبان انگلیسی و سایر زبان ها با بهره مندی از اساتید با سابقه و مجرب در خدمت عزیزان علاقمند به یادگیری زبان های خارجه می باشد.

آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی

اگر شما هم می خواهید که از طریق یک روش اصولی و درست بتوانید در مدت زمانی مشخص به مهارت مهم و ضروری تسلط به زبان انگلیسی دست یابید، بهتر است که مطابق با یک برنامه ی آموزشی پیش بروید.بدین منظور فقط کافی است تا جهت شرکت در کلاس ها و دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی از طریق شماره های موجود در این سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید. ما تمامی اطلاعاتی را که شما در مراحل آغازین پروسه ی یادگیری به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار خواهیم داد. آموزش توسط اساتید مجرب موسسه ی ما بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی استاندارد در دنیا صورت می پذیرد و به این منظور از معتبرترین کتاب ها و منابع استفاده خواهد شد. بهترین ویژگی کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی این است که در منزل یا محل کار شما برگزار می شود و به این شیوه در وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

ویژگی های کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط موسسه زبان آموزان پیشرو

– 35 جلسه مکالمه خصوصی و کاملا تضمینی در موسسه،منزل و یا حتی محل کار شما بصورت کاملا کاربردی

– شهریه با توجه به توان مالی شما می تواند بصورت اقساط هم باشد(حتی تا 8 یا 9 قسط)

– کلاس های ویژه مکالمه و درک شنیداری

– دوره های اختصاصی آموزش از ابتدا تا بصورت حرفه ای و کاملا تخصصی برای همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکت های اداری و تجاری ، مسافران و …

– دوره های آموزش اختصاصی برای آمادگی آزمون سفارت

– مناسب برای دانشجویان و شاغلین

– تعداد جلسات در هفته ، روز ، ساعت و محل تشکیل کلاسها با انتخاب فرد زبان آموز تعیین میشود

– امکان تدریس توسط مدرس خانم یا آقا

– برگزاری جلسات تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *