تدریس خصوصی زبان آلمانی | آموزش زبان آلمانی| تدریس زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو قوی ترین و تخصصی ترین مرکز تدریس خصوصی زبان آلمانی ، با بیش از دو دهه تجربه و سابقه موفق و درخشان در زمینه ی آموزش و تدریس خصوصی زبان آلمانی ،آموزش خصوصی مکالمه زبان آلمانی در منزل،محل کار و یا موسسه ما.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

زبان آلمانی

زبان آلمانی زبانی است که 220 میلیون نفر در دنیا با آن صحبت می کنند. از این تعداد 90 ملیون نفر ملیت آلمانی دارند، 110 میلیون نفر آلمانی را به عنوان زبان دوم خود صحبت می کنند و بقیه هم آن را یاد گرفته اند. ضرب المثلی چکی می گوید “زبان جدیدی بیاموز تا روح جدید دیگری داشته باشی”. با یادگرفتن یک زبان شما می توانید خود را با یک ملت و فرهنگ آن ها ارتباط دهید. زبان آلمانی زبان علم بوده و زمانی تمام مقالات علمی به این زبان نوشته و یا ترجمه می شدند. البته همه ی افراد هم به دلیل علاقه آلمانی را یاد نمی گیرند بلکه به دلیل نیازی که دارند مجبور می شوند آن را یاد بگیرند.

آموزش خصوصی مکالمه زبان آلمانی

یادگیری و تدریس خصوصی زبان آلمانی به دلیل سفر تفریحی:

آلمان کشوری با قدمت زیاد است و آثار تاریخی زیادی از دوران قرون وسطی در آن وجود دارد. همچنین مناطق دیدنی زیادی دارد. اگر شما هم می خواهید به آلمان سفر کنید حتما کمی آلمانی یاد بگیرید. حتی دانستن یک لغت بیشتر هم می تواند به شما تجربه ای متفاوت در آلمان بدهد. اگر می خواهید در چند ماه آینده به آلمان سفر کنید شاید کلاس های دسته جمعی برای شما مناسب نباشد و نتوانید به اندازه ای که می خواهید آلمانی یاد بگیرید، بهتر است از تدریس خصوصی زبان آلمانی استفاده کنید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی برای کار در آلمان

تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی به دلیل سفر کاری:

آلمان غول اقتصادی اروپا به شمار می رود و به نوعی رهبری اقتصادی سایر کشور های اروپایی را به عهده دارد. هرساله تعداد زیادی از همایش ها و نمایشگاه های اقتصادی برای شرکت های مختلف از سرتاسر دنیا برگزار می شود و افراد زیادی از همه ی دنیا سعی می کنند در این مراسم ها حضور داشته باشند. این مراسم ها فرصتی بزرگ برای تبادل اطلاعات سودمند و حتی زمینه ساز تجارت و همکاری های بزرگ هستند. واژه ها و ساختار های زبانی که در این موارد استفاده می شوند خاص هستند و نمی توانید در کلاس های عمومی آن ها را یاد بگیرید، شما به آموزش و تدریس خصوصی مکالمه زبان آلمانی نیاز دارید تا بتوانید در مدت زمان بسیار کمتر بیشترین یادگیری را داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی برای تحصیل در آلمان

آموزش و تدریس خصوصی زبان آلمانی به دلیل تحصیل:

آلمان یکی از قوی ترین کشور های دنیا در زمینه ی علم است، بعلاوه به دلیل صنعتی بودن این کشور رابطه ی بین دانشگاه و صنایع نزیک است؛ یعنی فرصت پیدا کردن شغل مناسب پس از اتمام تحصیلات زیاد است. افرادی که قصد تحصیل در آلمان را دارند باید قبل از رفتن به آلمان بتوانید به خوبی به این زبان صحبت کنید، ما در موسسه ی زبان آموزان پیشرو دوره های فشرده ی مکالمه به زبان آلمانی را ارائه می کنیم تا شما را در کمترین زمان ممکن به سطح قابل قبولی برای مکالمه برسانیم.

برای یادگیری زبان آلمانی چکار کنم؟

با توجه به مواری که در بالا بیان شد اگر نیاز دارید که زبان آلمانی را بیاموزید می توانید از خدمات تدریس خصوصی زبان آلمانی در موسسه زبان آموزان پیشرو استفاده کنید. آموزش خصوصی زبان آلمانی و مکالمه تضمینی ما کاملا بر اساس نیاز شما خواهد بود. برای مثال نماینده ی شرکت و یا مجموعه ای که برای سفری کاری به آلمان می رود با شخصی که برای تحصیل به آلمان سفر می کند نیاز های متفاوتی دارند. تفاوتی که کلاس خصوصی زبان آلمانی با کلاس های عمومی دارد در این است که در کلاس خصوصی شما می توانید به راحتی رفع اشکال داشته باشید و همچنین تمام توجه مربی هم به شماست و می تواند بسیار راحت تر فرآیند یادگیری شما را بررسی کند.

همچنین در کلاس های خصوصی این شما هستید که زمان کلاس را مشخص می کند، بنابراین برای مدیریت برنامه ی زمانی خود هم مشکلی نخواهید داشت. زبان آموزان زیادی از کلاس های خصوصی موسسه زبان آموزان پیشرو استفاده می کنند، چرا شما نباید استفاده کنید؟

چرا موسسه ی زبان آموزان پیشرو؟

از آنجایی که زبان آلمانی از زبان های سخت است پس مدرس آن باید به خوبی با آن آشنا باشد تا بتواند به خوبی این زبان را تدریس کند. به همین دلیل ما در موسسه ی خود از برترین مدرس ها استفاده می کنیم. در بعضی موارد زبان آموز خانم و کودک است و با مدرس خانم راحت تر است، این زبان آموزان عزیز می توانند درخواست مدرس خانم داشته باشند تا با راحتی بیشتری زبان یاد بگیرند.

برای کلاس خصوصی زبان آلمانی این شما هستید که مکان کلاس را مشخص می کنید، می توانید کلاس خصوصی خود را در خود موسسه، محل کارتان و یا منزل داشته باشید. هزینه ی آن ها هم هیچ تفاوتی ندارد.

اگر می خواهید در زمینه ی خاصی مثلا پزشکی یا مهندسی زبان آلمانی را بیاموزید می تواند در دوره های ویژه که برای شما تدارک دیده ایم شرکت کنید. این دوره ها مخصوص افرادی است که برای تحصیلات عالی نیاز به یادگیری زبان آلمانی دارند و یا افرادی که نیاز به مهارت های مترجمی دارند. البته این دوره ها هم بصورت خصوصی می باشد ولی می توانید یک نفر دیگر را هم بدون تفاوت در هزینه در کلاس به همراه داشته باشید.

اگر ساکن استان تهران هستید و به دنبال کلاس خصوصی زبان آلمانی می گردید می توانید از خدمات تدریس خصوصی زبان آلمانی همراه با 35 جلسه مکالمه تضمینی موسسه زبان آموزان پیشرو استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی برگزاری کلاس و موارد دیگر با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : , , ,

1 دیدگاه در “تدریس خصوصی زبان آلمانی | آموزش زبان آلمانی| تدریس زبان آلمانی

  1. مجید رحیمی گفت:

    Dear Sirs,,
    I need private tutor for German language. I am living in Saadat Abad.
    Best regards,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *