تدریس خصوصی آیلتس| تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس توسط موسسه زبان آموزان پیشرو با بیش از دو دهه سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای شرکت در آزمون آیلتس بصورت تضمینی.

آیلتس آزمون استاندار و معتبری است که در سطح بین المللی زبان انگلیسی افراد را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون خیلی معتبر است و بسیاری از مراکز علمی آن را قبول دارند، به طوری که سال گذشته بیش از 3 میلیون آزمون آیلتس گرفته شد. طبیعتا شما عزیزی که این مقاله را می خوانی از مزایا و اهمیت آزمون IELTS خبر داری! ما در این مقاله قصد داریم آزمون آیلتس را کمی بازتر کرده و اطلاعات عمومی نسبت به بخش های مختلف این آزمون و یکی از راه های موثر پیروزی در این امتحان را نیز بیان کنیم.

تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

 

آزمون آیلتس 4 بخش دارد

برای اینکه سطح توانمدی افراد را به درستی تشخیص دهند، آیلتس زبان را در چهار مهارت Reading- Writing -Speaking و Listening می سنجد.

مهارت Speaking در آزمون آیلتس

اسپیکینگ یا مکالمه زبان انگلیسی یکی از 4 مهارتی است که در این آزمون مورد سنجش قرار می گیرد. در آزمون آیلتس موضوعاتی را به شما می دهند و از شما می خواهند که راجع به آن ها صحبت کنید، یا با شما مصاحبه می کنند. شما نیاز دارید که یک تلفظ صحیح از واژگان ارائه دهید. غیر از تلفظ باید زبان انگلیسی را روان صحبت کنید.

مهارت Reading در آزمون آیلتس

یکی از مهارت هایی است که نقطه قوت اغلب متقاضی هاست. شما متن های داده شده را می خوانید و به سوالات خواسته شده پاسخ می دهید. اما این مهارت چالش ها و دشواری های خود را دارد.

مهارت Writing در آزمون آیلتس

آیلتس مهارت نوشتن و نگارش متقاضی ها را می سنجد. رایتینگ یا نگارش آیلتس دو بخش دارد: تسک 1 و تسک 2

به طور کلی شما در تسک 1 اطلاعات تصویری موجود در چارت ها، گراف ها، جدول ها و نمودار ها را می خوانید و آن ها را به صورت متن گزارش می نویسید.

در بخش تسک 2، یک موضوع به شما می دهند و از شما می خواهند که درباره آن انشایی بنویسد. هر یک از این دو تسک آزمون آیلتس قوانین خاصی برای نوشتن دارند که باید آن ها را مو به مو رعایت کنید.

مهارت Listening در آزمون آیلتس

در سنجش این مهارت هم شما باید توانایی متوجه شدن لهجه های زبان انگلیسی را داشته باشید. فایل های صوتی برای شما پخش می کنند و شما به سوالات خواسته شده پاسخ می دهید. نوع و نحوه سوالات ممکن است متفاوت باشد.

یادگیری زبان انگلیسی با آماده شدن برای آزمون آیلتس تفاوت هایی دارد

فردی که می خواهد در آزمون آیلتس قبول شود ابتدا باید انگلیسی عمومی خوبی داشته باشد. زمانی که شما در کلاس خصوصی آیلتس شرکت می کنید  تمامی مواد آموزشی و جریان تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس است. البته افراد متقاضی  برای اخذ گواهی آیلتس اغلب تحصیل کرده ها و کسانی هستند که انگلیسی عمومی آن ها در سطح قابل قبولی است. آن ها با شرکت در کلاس خصوصی آیلتس از تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس استفاده بهینه می کنند و در زمان کمتر و معقولی برای آزمون آماده می شوند.

ولی کسانی که انگلیسی عمومی آن ها ضعیف است نباید در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کنند. این طیف از متقاضیان ابتدا با کمک گرفتن از معلم خصوصی زبان یا روش های خودآموز سطح انگلیسی عمومی خود را بهتر کنند و فرصت شرکت در کلاس خصوصی آیلتس را پیدا می کنند. اگر به این صورت عمل شود هزینه و انرژی آن ها هدر نمی رود.

تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

برای افرادی که انگلیسی عمومی خوبی دارند، پیشرو به متقاضیان پیشنهاد می کند قبل از تصمیم گیری با مشاوران پیشرو که شماره های آن ها در سایت گذاشته شده تماس بگیرند. کارشناسان شما را راهنمایی می کنند و برای مشاوره هم هزینه ای دریافت نمی شود.

 بعد از این که سطح شما مشخص شد معلم خصوصیتان مواد آموزشی و نوع کلاس مناسب شما را مشخص می کند.

توصیه ای برای متقاضیان شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

لطفا قبل از شرکت در کلاس تدریس خصوصی آیلتس، در مورد آزمون و نحوه برگزاری آن در اینترنت تحقیق کنید. اگر بدون هیچ اطلاعاتی به استاد آیلتس مراجعه کنید و یا از او بخواهید در خانه یا محل کار به شما تدریس کند، جلسات اولیه به توضیح در مورد این موارد اختصاص می باید. اگر بدون آگاهی در دوره خصوصی آیلتس شرکت کنید بجای استفاده از توصیه های معلم، وقتتان به شنیدن اطلاعات آزمون از دست می رود.

آیا قبولی در آزمون و کسب نمرات بالا تضمینی است یا نه؟

هیچ آموزشگاهی در دنیا کسب نمرات بالا در آزمون را تضمین نمی کند. نمرات در آیلتس به موئلفه های زیادی وابسته است که از کنترل مدرس خارج است. البته که معلم خصوصی راه دستیابی به نمرات بالا را به شما یاد می دهد ولی نهایتا شما هستید که یاد می گیرید و آزمون می دهید. اگر زیاد تلاش کنید بی شک بالاترین نمرات را در آیلتس کسب می کنید.

همین امروز ثبت نام کنید

اگر برای اقامت در کشورهای خارجی یا اخذ ویزا تصمیم دارید. یادگیری زبان را هر چه زودتر شروع کنید چون این کار به نفع شماست. قبل از شرکت در دوره تدریس خصوصی انگلیسی عمومی خود را بهتر کنید، حتی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای شما معلم خصوصی انتخاب کنند. اگر هوشیارانه عمل کنید هم انگلیسی یاد می گیرید و هم در آیلتس قبول می شوید.

برچسب ها : ,

2 دیدگاه در “تدریس خصوصی آیلتس| تدریس خصوصی زبان برای آزمون آیلتس

  1. رحیمی گفت:

    سلام خسته نباشید
    برای تدریس خصوصی ایلتس هزینه هر ساعت چه مقدار است ؟

    1. زبان آموزان پیشرو گفت:

      درود جناب رحیمی.لطفا جهت مشاوره دوره های تدریس خصوصی آیلتس از طریق شماره تماس موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.مشاوره رایگان می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *